Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare przyznaje: Mass Effect: Andromeda było grą z dużymi problemami

8 postów w tym temacie

Za kilka lat będzie podobny artykuł, w którym "były producent wykonawczy w niedawno rozwiązanym Bioware" przyzna, że w anthem nie wszystko poszło tak jak powinno i może zbyt dużo uwagi poświęciliśmy relacjom pomiędzy graczami, które "nie funkcjonowały tak, jak się spodziewaliśmy", lootoboxom i pustym starciom, a zbyt mało więziom z npc i fabule, czy coś w tym stylu. No i obowiązkowo, że gra byłaby lepiej odebrana, gdyby nie wyszła tak blisko premiery cyberpunka czy starfield, no wiecie, może z 5/10 nie zrobi się 9, ale 7 już by mogło... Wierzyliśmy w anthem, tak, całe bioware i EA gorąco wierzyliśmy w sukces tej gry, ale konkurencja była zbyt silna, tak wiele wspaniałych gier w tak krótkim czasie, rynek był przesycony i to odwróciło uwagę od naszej gry, mimo iż wydaliśmy 100mln na jej promocję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś jest zabawny. To nie Andromeda była zła. To oni dali ciała. Już na pierwszym trailerze ludzie zauważyli że coś jest nie tak z twarzą głównej bohaterki, animacjami i wieloma innymi rzeczami. A jednak zdecydowali się wydać to coś.

Nikt nie jest temu winny tylko oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jui8 napisał:

Za kilka lat będzie podobny artykuł, w którym "były producent wykonawczy w niedawno rozwiązanym Bioware" przyzna, że w anthem nie wszystko poszło tak jak powinno i może zbyt dużo uwagi poświęciliśmy relacjom pomiędzy graczami, które "nie funkcjonowały tak, jak się spodziewaliśmy", lootoboxom i pustym starciom, a zbyt mało więziom z npc i fabule, czy coś w tym stylu. No i obowiązkowo, że gra byłaby lepiej odebrana, gdyby nie wyszła tak blisko premiery cyberpunka czy starfield, no wiecie, może z 5/10 nie zrobi się 9, ale 7 już by mogło... Wierzyliśmy w anthem, tak, całe bioware i EA gorąco wierzyliśmy w sukces tej gry, ale konkurencja była zbyt silna, tak wiele wspaniałych gier w tak krótkim czasie, rynek był przesycony i to odwróciło uwagę od naszej gry, mimo iż wydaliśmy 100mln na jej promocję...

Zapisuję komentarz na później, bo to będzie samo złoto jak wyjdzie Anthem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przy Andromedzie świetnie się bawiłem - nie żałuję ani złotówki i ani jednej sekundy czasu. Szczerze? Ukończyłem MEA a W3 leży i kwiczy, bo znudził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TobiAlex. Mi też Andromeda się podobała, ale obiektywnie jednak Wiedźmin 3 jest znacznie lepszy. Ja sam MEA przeszedłem tylko raz, ale wydaje mi się że kiedyś jeszcze do niej wrócę, bo gdyby nie misje-zapychacze, monotonne strzelanie do wciąż tych samych przeciwników i trochę absurdalne fabularne fragmenty, to byłaby to świrtna gra. Ja raz świetnie się przy niej bawiłem, raz nudziłem się jak przy żadnej innej. A animacje twarzy nie były dla mnie problemem. ME nigdy z nich nie słynęło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Andromedę przeszedłem 3 razy , 1 raz parę dni po premierze i następne dwa w parę miesięcy później. Zrobiłem grę na 100% i no właśnie i. W dniu premiery bugi i glicze były bardzo na porządku dziennym i strasznie irytowały, nie będę tu wspominał o animacjach ale tworzenie własnej postaci już lepiej się w simsch prezentowało. Ok przy następnych podejściach po paru aktualizacjach było już lepiej ale problem tej gry dla mnie to bardzo słaba główna fabuła, która wygląda jak doklejona do tego pobocznego szajsu typu kopiuj wklej, przynieś podaj pozamiataj. 

Całości gry nie będę porównywał do W3 jak to ostatnio często obserwuje bo Andromeda moim zdaniem nawet nie stała gdzieś blisko. Ale w porównaniu do trylogii Sheparda wypada bardzo blado.

Dobrze że przynajmniej przyznali że grę robili na szybko w 18 miesięcy a nie jak na początku bajki opowiadali że przez 5 lat.

Także jeśli następne ich dzieła mają wyglądać jak Andromeda w dniu premiery to może lepiej niech się zajmą produkcją jedwabników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować