Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Crew 2 - znamy pierwsze oceny

7 postów w tym temacie

Headbangerr napisał:

A wg mnie - jest to gra dla nikogo. Każdy z jej elementów składowych został zrealizowany lepiej gdzieś indziej. 

Mam dokładnie takie samo odczucie. Każdy aspekt jest zrobiony tylko conajwyżej poprawnie kiedy inne gry mają to zrobione lepiej. Taka Forza Horizon 3 zjada The Crew 2 już na starcie, nie mówiąc o nadchodzącej Forza Horizon 4. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Mi Forza Horizon 3 się wcale nie spodobała, a the crew 2 całkiem mi się spodobało, mimo, że jak dla mnie jedynka była słaba. Chociaż rzeczywiście do wielu elementów tej gry można dodać jakieś "ale". Przede wszystkim sama jazda i latanie są przyjemne, a to najważniejsze. Co do motorówek... Trochę nudne, ale to się może zmieni gdy będxie się pływać w bardziej zamkniętych zbiornikach wodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł połączenia wielu różnych aktywności w jednej grze sam w sobie nie jest zły. Sam marzę o udanym połączeniu pomysłów z FH3, TDU i GTAV. Problem tylko w tym, że tutaj zostało to zrealizowane średnio i "na odpier.. ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Headbangerr napisał:

Sam pomysł połączenia wielu różnych aktywności w jednej grze sam w sobie nie jest zły. Sam marzę (. .) 

Sam, sam i sam. Chyba się nie wyspałem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować