Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Game Critics Awards - nominacje dla najlepszych gier E3 2018

9 postów w tym temacie

Khalid napisał:

I tak wszyscy wiedzą, że Cyberpunk 2077 pozamiatał konkurencję kompletnie :)

Nic nie pozamiatał, narobił tylko szumu dzieląc "fanów" na dwa obozy (zawiedzionych zmianą klimatu względem pierwszego teasera i fanbojów łykających wszystko jak leci), a teraz jeszcze wychodzi, że poczekamy kilka lat na premierę. Do lufu taki pokaz IMHO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, GThor napisał:

Nic nie pozamiatał, narobił tylko szumu dzieląc "fanów" na dwa obozy (zawiedzionych zmianą klimatu względem pierwszego teasera i fanbojów łykających wszystko jak leci), a teraz jeszcze wychodzi, że poczekamy kilka lat na premierę. Do lufu taki pokaz IMHO.

Czyli jak komuś się spodobał trailer i cała koncepcja to już jest fanbojem? Cóż za dojrzałe podejście :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> (zawiedzionych zmianą klimatu względem pierwszego teasera i fanbojów łykających wszystko jak leci)

Podoba mi się jak obiektywnie i równo opisujesz obie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nic nie pozamiatał, narobił tylko szumu dzieląc "fanów" na dwa obozy (zawiedzionych zmianą klimatu względem pierwszego teasera i fanbojów łykających wszystko jak leci), a teraz jeszcze wychodzi, że poczekamy kilka lat na premierę. Do lufu taki pokaz IMHO.

Ohooo jaki z Ciebie znawca tematu. Ja mogę poczekać jeszcze te pare lat. U mnie REDzi mają kredyt zaufania, bo wiem, że jak się do czegoś zabierają to robią to perfekcyjnie. O Cyberpunku 2077 wiem zdaje się dokładnie tyle samo co Ty jak również inni, ale wierz mi... czekam na tą premierę niesamowicie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2018 o 19:05, TigerXP napisał:

Czyli jak komuś się spodobał trailer i cała koncepcja to już jest fanbojem? Cóż za dojrzałe podejście :) 

Heh, nie no skąd. Przedstawiłem tylko dwa skrajne obozy, ale pomiędzy jest cała masa "normalnych" ludzi. CDR ma fanbojów w sieci i nie można temu zaprzeczyć, wystarczy napisać cokolwiek nieprzychylnego na temat Wiedźmina 3 lub Cyberpunka 2077 i zaraz się jest zlinczowanym - przykład: patrz powyżej ;).

Dnia 1.07.2018 o 00:17, Khalid napisał:

Ohooo jaki z Ciebie znawca tematu.

Ale po co te uszczypliwości? Po prostu nie zgadzam się z tym, że trailer coś pozamiatał, bo zrobiła się niezła wrzawa odnośnie różnicy w tonie między pierwszym teaserem, a tym z E3. Pozamiatałby gdyby wszyscy (lub w większości) byli na "łaaaaaaaaaaaał", ale było wiele osób na "eeeeeeeeeeeeee coooo?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować