Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego informacje o Death Stranding są tak skąpe? Hideo Kojima wyjaśnia

5 postów w tym temacie

Przypominają mi się pewne słowa w tej sytuacji: Dobrze gada, polać mu. :D

Ja od pewnego czasu unikam trailer'ów, gameplay'ów itp. jeśli chodzi o gry i filmy, bo jedynie rujnuje to zabawę z grą, a przynajmniej w kwesti gier gdzie historia jest ważna. Chyba tylko gry wyścigowe są wolne od tego typu problemu, no i może MOBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"jeśli zostanie wyjawione za dużo, zostaje zniszczone to, co najważniejsze, czyli interaktywna podróż"

 

Ale jak zostanie wyjawione za mało to nikt się grą nie zainteresuje. Na razie udostępniony materiał/trailer/gameplay/cholera wie co to w ogóle było skutecznie zniechęca do gry - zapowiada się nudny symulator spacerowicza.

A może (powiedzmy to odważnie i wprost) ten "wielki geniusz" nie ma nic ciekawego do pokazania bo gra jest płytka i cały jej czar pryśnie przy dokładniejszym ujawnieniu? Hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojima promuje grę, w świetny sposób. Każdy wypuszczony materiał sprawia, że aż chce się złożyć preorder. Jeszcze żadna gra nie zaciekawiła mnie i nie tylko mnie tak bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta tajemniczość buduje hype. A sam Kojima lubi trollować. Kto pamięta marketing MGS 2 ten wie.

On zrobił sporo gier i żadna nie była słaba więc warto mu zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować