Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Rozdaję klucze

288 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2015 o 15:47, Tuchaczevsky napisał:

Ja bym chciał do Far Cry 2. Podam ci maila na GS

Oki, poszedł.
Isildur
Równiez kod poszedł. Jakby nie działało to dajcie znać.

@nowimoderatorzy Patrząc na to jak restrykcyjnie trzymano się wówczas zasady jawności danych kontaktowch nagła zmana nastawienia zakrawa na paradoks a takie usunięcie adresu i jeszcze wstawienie znaczka [m] podpada pod nadużywanie "uprawnień" moderatorskich. Może wytłumaczycie dlaczego następuje taka rozbieżność. A teksty typu "Jakiś ból w dolnej części kręgosłupa wyczuwam." tylko utwierdzają w przekonaniu że nowi moderatorzy zostali wybrani na siłę i nie każdy nadaje się do takiej roli (z wiadomego względu). Czasem mniej znaczy lepiej ale to już temat do innego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2015 o 16:37, Pierogi_z_Cukrem napisał:

@nowimoderatorzy Patrząc na to jak restrykcyjnie trzymano się wówczas zasady jawności
danych kontaktowch nagła zmana nastawienia zakrawa na paradoks a takie usunięcie adresu
i jeszcze wstawienie znaczka [m] podpada pod nadużywanie "uprawnień" moderatorskich.


Nie chodzi o cenzurowanie maili z jakiegoś powodu, tylko o to, żeby spamboty nie miały pożywki. :P Swoje sami usuwamy, a jeśli ktoś nas przy okazji poprosi, jego maila też wyczyścimy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tworzyć kolejny post śmiecący w tym temacie [i zmuszający do napisania kolejnej odpowiedzi] może by tak użyć czytania ze zrozumieniem. Rozumiem nie jesteś zdolny zobaczyć że Outlander skasował sobie WŁASNY adres mailowy we WŁASNYM poście ?
Maile innych userów są edytowane na ich życzenie [bo ja mam możliwość edycji każdego posta o każdej porze a user tylko przez określony czas, więc siłą rzeczy sam sobie nie zrobi takiej edycji np 2 dni po dodaniu posta]

Czy teraz to jest jasne czy trzeba to kredkami jeszcze narysować ?

Maili userów bez ich prośby cenzorować nie zamierzam, nikt tu nie ma 5 lat, podaje takie informacje na własną odpowiedzialność.

P.S.
Bóle w dole pleców są z każdym postem coraz bardziej zrozumiałe :)


@Tuchaczevsky

Zrobione.
W przyszłości [bo nie zawsze ktoś z nas akurat jest w tym temacie] można śmiało zgłosić swój własny post i w opisie zgłoszenia napisać krótkie info np "proszę o skasowanie mojego adresu e-mail" żeby było wiadomo o co biega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2015 o 17:00, Tuchaczevsky napisał:

To jest na Steam, tak? Bo coś nie chce wejść.

Eeee... Na płycie stoi napisane "Numer seryjny do Far Cry 2 (multi)". Pozostałe kody są na Steama i https://boxoffstore.pl/ więc ten także powinien być choć nigdzie taka informacja nie występuje. Rozumiem że to multi (chociaz kto go tam wie) ale chyba Far Cry 2 swego czasu był za darmo?

Rick
Chodzi o to że wstawianie spojlera na maile jest be i ogólnie herezja a usuwanie całych adresów już ok. Jednak ten brak konsekwencji jest rażący a i sposób w jaki to się odbywa również jest niezbyt przekonujący. Dobra EOT w każdym razie.

Isildur
Poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2015 o 21:48, Pierogi_z_Cukrem napisał:

> To jest na Steam, tak? Bo coś nie chce wejść.
Eeee... Na płycie stoi napisane "Numer seryjny do Far Cry 2 (multi)". Pozostałe kody
są na Steama i https://boxoffstore.pl/ więc ten także powinien być choć nigdzie taka
informacja nie występuje. Rozumiem że to multi (chociaz kto go tam wie) ale chyba Far
Cry 2 swego czasu był za darmo?


Dobra. Wychodzi na to, że muszę mieć podstawkę, a ten kod jedynie daje mi unikalny ID do gry w sieci. Zabieg stosowany w CD-A przy masowej dystrybucji płyt z magazynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy post powyżej trzeba narysować jednak kredkami ? Czy jednak zbyt ciężko neuronem do mózgu dostarczyć informację, ze mail;e są kasowane NA ŻYCZENIE użytkownika który o to poprosi ? Rażące jest gadanie głupot bez krzty czytania ze zrozumieniem.

===========

Total War: ROME II - Caesar in Gaul (DLC)

https://www.humblebundle.com/gift?key=P6YcNbs4n3Tn7ew7

War of the Roses: Kingmaker

https://www.humblebundle.com/gift?key=aUW7fENCen8UcWvT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej będzie jak ktoś ogłosi co ma do oddania i chętni wpiszą się z mailem.

Gdy umieszczacie bezpośrednio linki lub kody z kluczami, to przejmują je jakieś gimbo-no name''y, które nawet nie podziękują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 21:00, kaczek93 napisał:

Oddam klucz steam do Pid pierwszej osobie, która w odpowiedzi na tego posta poda
swój mejl.

Jestem ;)

Spoiler

quandor1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 21:36, QuandorX napisał:

> Oddam klucz steam do Pid pierwszej osobie, która w odpowiedzi na tego posta
poda
> swój mejl.
Jestem ;)

Spoiler

quandor1@gmail.com


Poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BloodRealm: Battlegrounds Debut Champion "Lora" + 3 Elite Packs (Early Access): HL4EEASKAQA

Star Realms Full Version: HBLB-CIPJ-NAVM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że już jakiś życzliwy użytkownik skubnął Twoje kody i nie pokwapił się tutaj o tym wspomnieć :/ Polecam metody kolegów powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod na jakiś skin (nie pytajcie jaki, bo zielonego pojęcia nie mam) do SMITE''a: TCCAF671ADCC50224. Może przyda się komuś kto się w to bawi, mi gra się nie spodobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do biegu, gotowi, start!

Post Mortem: AJZY3-KETMW-FYLL9
Syberia: BBBQF-WKHFJ-XZIYC
Syberia II: A6IXB-4QXVC-XNN72
Voyage: Journey to the Moon: AQIT3-BV4HT-MW0PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2015 o 13:34, Kadaj napisał:

Syberia: BBBQF-WKHFJ-XZIYC
Syberia II: A6IXB-4QXVC-XNN72


Dzięki wielkie, polowałem na te dwie gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować