Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Rozdaję klucze

288 postów w tym temacie

Jak uniknąć użytkowników duchów, nie dziękujących za kod? Jak zadbać o to, by osoba biorąca klucz nie opchnęła go na Allegro? Jak dać wszystkim chętnym równe szanse? Ano w ramach testu zrobiłem coś takiego:
http://www.steamgifts.com/giveaway/QVJMD/company-of-heroes-complete-pack

Dostępne dla członków grup gram.pl i Gramik. Bawcie się grzecznie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2015 o 20:11, Kadaj napisał:

Jak uniknąć użytkowników duchów, nie dziękujących za kod? Jak zadbać o to, by osoba biorąca
klucz nie opchnęła go na Allegro? Jak dać wszystkim chętnym równe szanse? Ano w ramach
testu zrobiłem coś takiego:
http://www.steamgifts.com/giveaway/QVJMD/company-of-heroes-complete-pack

Dostępne dla członków grup gram.pl i Gramik. Bawcie się grzecznie. ;p


Jak się sprawdzi to można wprowadzić takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś kod na grę S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky w serwisie gog.com? Mam na zbyciu jeden kod. Oddam go osobie, który kod wykorzysta wyłącznie na swoim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 05:33, Wojman napisał:

Chce ktoś kod na grę S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky w serwisie gog.com? Mam na zbyciu jeden
kod. Oddam go osobie, który kod wykorzysta wyłącznie na swoim koncie.


Ja poproszę, adres w opisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 05:33, Wojman napisał:

Chce ktoś kod na grę S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky w serwisie gog.com? Mam na zbyciu jeden
kod. Oddam go osobie, który kod wykorzysta wyłącznie na swoim koncie.


O, chyba grubsze zakupy poszły z okazji wyprzedaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 10:44, PsyhoSpider napisał:

Ja poproszę, adres w opisie.


Mail z kodem wysłany.

exMayoneS
A i owszem robie sobie drobne zakupy z okazji wyprzedaży. Trzeba trochę uzupełnić kolekcję gier. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kadajowego givewaya - potwierdzam, działa, bo kod dostałem. Myślę, że w przypadku, gdy będzie większa liczba chętnych na dany kod można spokojnie tego typu akcje robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy problem to raczej zebranie wszystkich chętnych - nie sądzę by ktoś zaglądał do tego tematu, gdy nie wisi on na samym szczycie forum (z wiadomych względów). ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2015 o 12:10, Kadaj napisał:

Podstawowy problem to raczej zebranie wszystkich chętnych - nie sądzę by ktoś zaglądał
do tego tematu, gdy nie wisi on na samym szczycie forum (z wiadomych względów). ;p


Czy ja wiem - może niektórzy nie chcą dzielić się informacjami do konta Steam. To też może być powód tak małej frekwencji...

Ale raczej wydaje mi się, że gdy tylko w tym temacie pojawiają się informacje, iż ktoś coś chce oddać to od razu pojawiają się chętni. Więc raczej nie potrzebne jest aż takie promowanie tego tematu. Dodatkowo i tak na górze mamy tych tematów podpiętych całkiem sporo, a niedługo wpadną także nowe. Więc no... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2015 o 12:13, Muradin_07 napisał:

może niektórzy nie chcą dzielić się informacjami do konta Steam.

Grają w Hatred albo w HuniePop. ;d

Dnia 07.06.2015 o 12:13, Muradin_07 napisał:

Więc no... :>

Chyba tak mocno Cię różnymi "prośbami" zasypali, ze zaczynasz nadinterpretować. : >
Nawet mi do głowy nie przyszło jakieś oficjalne promowanie/podpinanie/itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2015 o 12:21, Kadaj napisał:

Grają w Hatred albo w HuniePop. ;d

A potem się okazuje, że mają po 13 lat... złe dzieci :D

Dnia 07.06.2015 o 12:21, Kadaj napisał:

Chyba tak mocno Cię różnymi "prośbami" zasypali, ze zaczynasz nadinterpretować. : >
Nawet mi do głowy nie przyszło jakieś oficjalne promowanie/podpinanie/itp.

Naaah, nawet o tym nie myślałem. Chodziło mi bardziej o doszukiwanie się powodów dlaczego tak słaba była frekwencja w Twoim givewayu.

Chociaż teraz pomyślałem też o tym, że następnym razem jak ktoś na taki pomysł wpadnie to może najzwyczajniej podpiąć link do niego na górze. No i nieco wydłużyć czas trwania eventu. Wtedy i frekwencja będzie lepsza ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2015 o 13:03, Outlander-pro napisał:

Ciii ... im mniejsza frekwencja, tym lepiej dla zorientowanych ;)

W sumie... dzięki temu givewayowi będą mógł sobie nadrobić Opposing Fronts, bo jako jedyne mi zostało z pierwszego Company of Heroes. Gdybym mógł komuś oddać coś z kodu oddałbym podstawowego CoHa, bo mam go już na Steamie z wersji retail. Ale warto by było takie givewaye nagłaśniać, lubię ten dreszczyk emocji przed wynikami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie dostanę, ale kod się wykorzysta i tak. Nie ma chyba podziału na samą podstawkę jak już wykorzystam całość.

Dlatego też nie jestem do końca zwolennikiem rozwiązania, które HB stosuje co jakiś czas, bo lubię mieć wybór i dać komuś kod na grę, którą już mam u siebie, tak jak zrobiłem to już wiele razy. Takim sposobem 1/3 kodu poszła w eter. Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 12:03, 8bit napisał:

Oddam kod do UPlay do Might & Magic X: Legacy z ostatniego cda. Ja raczej nie zagram.

Mógłbym poprosić? Na GS-a na przykład.
Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś kupił jednego z obecnych pakietów HB i uważa, że Dustforce jest mu całkowicie zbędny, to chętnie przyjmę. Wiem, że to taka podróbka SMB, ale ja bardzo lubię Meat Boya :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować