Gram.pl

Wiedźmin 4 z Ciri jako główną bohaterką - tak widzi grę aktor podkładający głos pod Geralta

9 postów w tym temacie

Póki co liczymy na jakiś ciekawy epizod w Cyberpunku 2077 z Ciri w roli głównej :)

https://www.youtube.com/watch?v=H_7aGUgXPjw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za ale 100x bardziej wolałbym prequel. Pokazujący czasy świetności wiedźminów. Z możliwością utworzenia własnego. Czy to kobiety czy mężczyzny.

Ale kontynuację też bym chciał. Tylko że Ciri była by super OP. Ciekawe jak mieli by stonować jej umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:

Póki co liczymy na jakiś ciekawy epizod w Cyberpunku 2077 z Ciri w roli głównej :)

https://www.youtube.com/watch?v=H_7aGUgXPjw

Póki co to Adam Badowski ma już dosyć tego że ludzie go ciągle o Ciri pytają, sam uważa że Ciri tam nie pasuje. W najlepszym wypadku ktoś gdzieś na ulicy o niej wspomni i tyle. Założę się że jak tylko gra wyjdzie, to ludzie będą tworzyć postacie z Wiedźmina w edytorze, tak jak swego czasu robiono w tym koreańskim MMO, czy Inkwizycji.

Osobiście wolałbym kolejnego Wiedźmina który dzieje się przed książkami, z własnych bohaterem. Cedep miałby też więcej miejsca na swoją wizję, osadzając grę przed książkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie nazwać seksistą (chociaż nie wydaje mi się żebym nim był :D), ale nie jestem w stanie wczuć się kompletnie w postać kobiecą. Fragmenty z Ciri w Wiedźminie 3 tak mnie męczyły że chyba mój 3 playthrough skończył się na pierwszej retrospekcji z Ciri. Z resztą w książkach  też najmniej lubiłem fragmenty gdzie Ciri była główną postacią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shu napisał:

Możecie mnie nazwać seksistą (chociaż nie wydaje mi się żebym nim był :D), ale nie jestem w stanie wczuć się kompletnie w postać kobiecą. Fragmenty z Ciri w Wiedźminie 3 tak mnie męczyły że chyba mój 3 playthrough skończył się na pierwszej retrospekcji z Ciri. Z resztą w książkach  też najmniej lubiłem fragmenty gdzie Ciri była główną postacią. 

Też nie lubie tych retrospekcji i sam nigdy nie gram w takie gry kobiecymi postaciami, ale zważywszy na postępującą feminizacje gier, nie zdziw się jak będziesz musiał się wczuwać w jakąś laputite w Wiedźminie 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, przesadzacie. Ja tam lubię czasami dla odmiany poprowadzić kobiecą postać. Szczególnie w widoku TPP, if you know what I mean :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się