Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Conan Exiles rekordowy dla Funcomu. Wystarczyło stosunkowo niewiele

6 postów w tym temacie

Na Ark też masa ludzi "psy wiesza", tylko często okazuje się potem, że ci sami ludzie spędzają w tej grze po kilka godzin dziennie ;) Ja na Conana też trochę bluzgam, jednak jest to dalej jeden z najciekawszych, najprzyjemniejszych i najbardziej zróżnicowanych survivali dostępnych obecnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto by przypomnieć, że kilka dni temu inna gra Funcomu, czyli Anarchy Online, obchodziła 17 urodziny. Stając się tym samym jednym z najstarszych funkcjonujących MMORPG na rynku a przy tym jednym z nielicznych w klimatach Sci-Fi / Cyberpunk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post do aktualizacji... Dziś ok. 18 wszedł patch 2,2 gb, wczoraj w nocy był masowy test nowego builda na testlive i można było zgarnąć darmowe dlc, które będzie wydane w sierpniu. Chodziło o sprawdzenie stabilności przy jak największym obciążeniu i pod jak najszerszym kątem.
Polecam forum albo blog funcomu. Autor zaspał :D
Dodam że patch ten jest mega :D usprawnia wiele funkcji, łata wiele, jeśli nie praktycznie wszystkie błędy i dodaje wiele nowych rzeczy, od specjalnych ataków bossów po crafting i revmap zakładki klanu, to powinna być wersja na premiere wg. mnie :D mimo wszystko dobrze że dali radę przed urlopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolamonx napisał:
 
mimo wszystko dobrze że dali radę przed urlopem

Cóż, nie wszystko poszło dobrze. Po aktualizacji wielu (w tym ja) potraciło postępy w zakładce "podróży" i wszystkie znaczniki na mapie. Gra u mnie również częściej spada poniżej 60 FPS w sytuacjach, w których wcześniej chodziła bez zająknięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować