Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Expanse - recenzja. Trzeci sezon jest najlepszy.

8 postów w tym temacie

"zdążyli przygotować dla scenarzystów materiał w postaci czterech już wydanych i dwóch zapowiedzianych książek."

Już jest 7 książek 8 będzie już w grudniu a na przyszły rok zapowiedziana jest (ostatnia?) 9.

Co do serialu to jest to szczególny przypadek kiedy serial podoba mi się bardziej od książki chociaż końcówka 3 sezonu jest trochę rozwleczona (porównując do tempa wcześniejszych odcinków).

Edytowano przez Fang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tworzony przez Sy-Fy relatywnie niskobudżetowy" a później mamy w tym cudowne (dalekie od tandeciarskiego, renderowanego masowo CGI) efekty specjalne - to się chyba wyklucza?;) 

Plus, jeżel;i sie nie mylę to Sy-Fy właśnie skasowało u siebie serial (na szczęście przejął Amazon) ponieważ właśnie był bardzo drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fang napisał:

"zdążyli przygotować dla scenarzystów materiał w postaci czterech już wydanych i dwóch zapowiedzianych książek."

Już jest 7 książek 8 będzie już w grudniu a na przyszły rok zapowiedziana jest (ostatnia?) 9.

Co do serialu to jest to szczególny przypadek kiedy serial podoba mi się bardziej od książki chociaż końcówka 3 sezonu jest trochę rozwleczona (porównując do tempa wcześniejszych odcinków).

Miałem na myśli że cztery zostały już wydane, a jeszcze nie ujęto ich w serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat niechlujnie zagraną postać mogłeś podpisać jako Melbę, bo informacja że należy do rodziny Mao to już duży spoiler dla kogoś, kto jeszcze nie obejrzał drugiej połowy sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzepek napisał:

Podpowie ktoś gdzie to teraz można normalnie obejrzeć?

Na Netflixie. I fakt, serial bardzo  ciekawy i przyjemny w odbiorze. Najbardziej mnie zdziwiły (pozytywnie) efekty specjalne, których niejeden film kinowy może pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarkMeteor napisał:
rzepek napisał:

Podpowie ktoś gdzie to teraz można normalnie obejrzeć?

Na Netflixie. I fakt, serial bardzo  ciekawy i przyjemny w odbiorze. Najbardziej mnie zdziwiły (pozytywnie) efekty specjalne, których niejeden film kinowy może pozazdrościć.

Chodzi dokładnie o 3 sezon, do którego jest recenzja. Człowiek przeczyta i chciałby obejrzeć a tu nie ma gdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować