Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Porażka LawBreakers przyczyniła się do odwołania The Amazing Eternals

3 posty w tym temacie

Pfff, niech sobie wsadzą nowy tytuł  tam gdzie słońce nie dociera. Skoro mają kasę na budowanie nowych marek, to niech dadzą graczom serwery dedykowane w Warframe. Mają strzelankę z tyloma graczami, mnóstwo problemów z hostami a oni nowy tytuł chcą tworzyć??? Duży minus ode mnie dla DE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bo mi się bardzo dobrze gra. Ale kto go tam wie. Gram wieczorami jak jest sporo ludzi.

Myślę że przesadzają troche. Law Breakers padło bo konkurowało z Overwatch i nie robiło nic lepiej od Overwatch.

* Bohaterowie mimo że byli unikalni to wyglądali tak samo więc często nie byłeś pewny kto jest w oddali albo z kim walczysz. Overwatch w tym celu dało każdemu bohaterowi unikalny wygląd i animacje.

* Brak podziału ról więc o jakiejkolwiek współpracy nie było mowy. To był zwykły team deathmatch.

* Ów reklamowany brak grawitacji tylko przeszkadzał i wprowadzał chaos 

* Podobnie jak mnóstwo chmurek i innych efektów na mapie które przesłaniały widok.

* Wszyscy bohaterowie wymagają wysokich mechanicznych umiejętności co sprawia że gra nie jest dlankazdego.

Także to nie jest tak że nowa strzelanka MP nie da sobie rady. Po prostu trzeba ją zrobić dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować