Gram.pl

Forza Horizon 4 na obszernym zapisie rozgrywki

5 postów w tym temacie

Jakoś nie za bardzo mi podobają się te innowacje. Żarty na koniec wyścigu skopiowane z Call of Duty. Po co te łachy? Jakieś budowanie domów? Jak w The Sims. W piątej części będziemy robić wszystko tylko nie ścigać się, albo wyścigi będą tylko małym dodatkiem do budowania miasta np. Narazie jestem mocno zawiedziony,i grubo się zastanawiam czy to coś kupić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... a może Forza Horizon 4 to tak właściwie Test Drive Unlimited 3? Ja bym do tej gry właśnie w ten sposób podchodził, a swego czasu wielu graczy wręcz uwielbiało te odsłony serii Test Drive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2018 o 17:58, DzikiDzik2123 napisał:

Jakoś nie za bardzo mi podobają się te innowacje. Żarty na koniec wyścigu skopiowane z Call of Duty. Po co te łachy? Jakieś budowanie domów? Jak w The Sims. W piątej części będziemy robić wszystko tylko nie ścigać się, albo wyścigi będą tylko małym dodatkiem do budowania miasta np. Narazie jestem mocno zawiedziony,i grubo się zastanawiam czy to coś kupić 

Gdzie masz budowanie domów? XDDD "Łachy" to fajny dodatek by spersonalizować swojego avatara. Jak dla mnie gra wygląda świetnie, no ale każdy ma swoją opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się