Gram.pl

Serial Wiedźmin z pierwszym wyciekiem - zobacz przesłuchania do roli Yennefer

10 postów w tym temacie

dark_darek napisał:

Przeciętna ta Yennefer powinni bardziej aktorki ze Słowiańska uroda poszukać...

No tak, bo Yennefer taka słowiańska była... Może w ogóle polską aktorkę powinni wziąć? Najlepiej tą z reklam Playa ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Shu napisał:

No tak, bo Yennefer taka słowiańska była... Może w ogóle polską aktorkę powinni wziąć? Najlepiej tą z reklam Playa ;)

Ja to bym nawet obstawiał, że od Yennefer bardziej słowiańskie były wiedźmy ze Słodkiej Ścieżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie jest ta aktorka. Być może wypadnie świetnie. Problemem jest owa Lauren Schmidt Hissrich, która jak dla mnie powinna paść owce, a nie zajmować się tym filmem. Hejtujcie ile chcecie. Dla mnie ta zadufana w sobie baba to jest porażka na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:

Problemem nie jest ta aktorka. Być może wypadnie świetnie. Problemem jest owa Lauren Schmidt Hissrich, która jak dla mnie powinna paść owce, a nie zajmować się tym filmem. Hejtujcie ile chcecie. Dla mnie ta zadufana w sobie baba to jest porażka na najwyższym poziomie.

Oczywiście wiesz, że przedstawiłeś żadnych argumentów?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark_darek napisał:

Przeciętna ta Yennefer powinni bardziej aktorki ze Słowiańska uroda poszukać...

Spokojnie. Ubiorą ją w dresy od Adidasa i od razu dostanie +10 do słowiańskości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda czarodziejka w Wiedźminie jest po serii zabiegów magicznych, które je upiekszały i poprawiały sporo w ich wyglądzie, więc Yen wcale nie musi wyglądać słowiańsko. Moji ulobioni Yen i Geralt są tutaj:

https://www.deviantart.com/nastyaskaya/art/Yennefer-and-Geralt-694446861

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się