Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Betatest H1Z1 na Gram.pl - nie będę ukrywał, że to średniak nad średniaki

3 posty w tym temacie

Sama rozgrywka trzyma się kurczowo ram wyznaczonych przez PUBG.

Już po tym sformułowaniu wiedziałem, że dalsza część tego artykułu to nawet nie s-f, tylko fantasy autora, mimo to jednak przemogłem się, choć krótko wytrzymałem czytając dalej, bo nie wiem jak PUBG mogło wyznaczyć ramy, kiedy to H1Z1 można by nazwać ojcem Battle Royali (nie licząc praojców jak np. DayZ, ale one nie były w swoim czasie tak popularne). Cóż może sam fakt tego, że ten sam człowiek był głównym twórcą H1z1, a dopiero później stworzył PUBG może świadczyć o tym, że to H1 tworzyło ramy, ale po co się dowiedzieć na temat pisanego artykułu, jak można po prostu napisać antyrecenzję pięknymi słowami (bo styl pisania mi się bardzo podobał).

Druga sprawa to problem tej hardcorowości, o której pisał autor. H1z1 nigdy nie było nastawione na fajerwerki i inne tego typu bajery. Cel był prosty - przeżyj. I tu do początku ery rankingowej było priorytetem. Później zaczęły liczyć się zabójstwa, ale tu wciąż prostota wzięła górę, bo zawsze strzelanie polegało na tym - albo strzelisz dwa razy w głowę i zabijesz, albo Ty dostaniesz tzw. 2tapa i umrzesz. Grałem i w H1, i w Fortnite, a nawet w PUBG i klasyfikując je pod akcji to PUBG znajduje się na szarym końcu kolejki, zresztą autor sam dał tego przykład wskazując na snajpera.

Dlatego proszę następnym razem o zaznajomienie się z tematem. 

 

Ogólnie przepraszam z błędy, ale pisałem z telefonu.

Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrajcie w Tarkova, to te wszystkie PUBGi i H1Z1 i podobne trafią u was do kategorii gier dla dzieci, no chyba, że tylko sie zgrywacie, która gra jest bardziej hardcorowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować