Gram.pl

No Man''s Sky - nowy trailer pokazuje tryb wieloosobowy

16 postów w tym temacie

Z jednej strony nie powinniśmy chwalić studia za spóźniane spełnianie obietnic z zapowiedzi, ale tak szczerze mówiąc... teraz w sumie tą grę nawet opłaca się kupić na jakiejś wyprzedaży czy coś. Przynajmniej w końcu, po tych wszystkich aktualizacjach, jest tam jakiś kontent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Headbangerr napisał:

Zaczyna mnie się to podobać. Wreszcie. Pytanie tylko, dlaczego dopiero teraz. 

Mały zespół, wielkie ambicje, zbyt wczesna premiera, brak umiejętności i pieniędzy, parę niezbyt udanych pomysłów i rozwiązań. Powodów było wiele ale zespół jednak cierpiliwie i nieprzerwanie przesuwa się do przodu więc wiele z obietnic zostało spełnionych lub zostanie spełnionych. Aktualizacje wnoszą naprawdę dobry kontent, a gracze być może kiedyś dadzą grze drugą szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koNraDM4 napisał:

Mały zespół, wielkie ambicje, zbyt wczesna premiera, brak umiejętności i pieniędzy, parę niezbyt udanych pomysłów i rozwiązań. Powodów było wiele ale zespół jednak cierpiliwie i nieprzerwanie przesuwa się do przodu więc wiele z obietnic zostało spełnionych lub zostanie spełnionych.

Z tego co pamiętam, to raczej kłamali jak najęci przed premierą i śmiali się nam prosto w twarz. Jeżeli obecnie na coś "zasługują", to na to, żeby gracze mieli ich gdzieś mimo obecnych "starań".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, co innego sytuacja jak z Division gdzie zespół dowiózł co obiecał, było to słabe i poprawiali a co innego takie No Mam Sky czy Destiny gdzie twórcy kłamali lub oszukiwali żeby wyciągnąć od graczy kasę.

I bądźmy szczerzy. Jedyny powód dla którego coś przy tym robią jest taki że bez tego, na następny ich projekt nikt nawet nie spojrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bądźmy szczerzy. Jedyny powód dla którego coś przy tym robią jest taki że bez tego, na następny ich projekt nikt nawet nie spojrzy.

Chyba tak XD Jeśli jeszcze kiedyś chcą zrobić jakąś grę, to najpierw - wg mnie - muszą: 1. Odśpiewać pieśń pokutną na cześć graczy. Leżąc krzyżem. Na rozgrzanych węglach. 2. Obsypać "szczęśliwych" nabywców No Man's Sky w wersji premierowej tonami darmowego contentu najwyższej jakości. Wtedy, być może, odzyskają odrobinę honoru. Widać, że próbują. I dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, dariuszp napisał:

Nom, co innego sytuacja jak z Division gdzie zespół dowiózł co obiecał, było to słabe i poprawiali a co innego takie No Mam Sky czy Destiny gdzie twórcy kłamali lub oszukiwali żeby wyciągnąć od graczy kasę.

I bądźmy szczerzy. Jedyny powód dla którego coś przy tym robią jest taki że bez tego, na następny ich projekt nikt nawet nie spojrzy.

No właśnie... aktualnie mamy problem taki, że Destiny 2 podzieliło los The Division, co również nie jest dobrym znakiem, 

W przypadku gry Massive można było jeszcze mówić o ewentualnej taryfie ulgowej. Pierwszy raz robili tego typu grę, sami powiedzieli otwarcie, że cały czas się uczą i zrąbali to, co przyniósł patch 1.3. Potem 1.4 był całkiem dobry, aby zepsuć wiele rzeczy w 1.5 i właściwie pozostawić graczy z małymi dawkami aktualizacji.

Tak, The Division aktualnie jest grą kompletną (sam przegrałem jakieś 1300h w ciągu dotychczasowego cyklu życia gry), ale pokusiłbym się o stwierdzenie, że jakiś czas temu to Massive bardzo mocno podpadło graczom akcją w stylu Destiny 1. Właściwie to The Division 2 być może wreszcie będzie tym, czym miała być jedynka na prezentacji z E3 ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 90h w No Man Sky. Wiecie co jest najlepsze? Zły na twórców bykem dopiero gdy moj save wynosił jakieś 78h. Dopiero wtedy obejrzalem zwiastuny i mi szczęka opadła ?

Ta aktualizacja zapowiada się znakomicie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Oxygar napisał:

Mam 90h w No Man Sky. Wiecie co jest najlepsze? Zły na twórców bykem dopiero gdy moj save wynosił jakieś 78h. Dopiero wtedy obejrzalem zwiastuny i mi szczęka opadła ?

Ta aktualizacja zapowiada się znakomicie. 

Aż mi się przypomniało to, że Preya przeszedłem w jakieś 24h... a gra mi pokazała, że faktyczny czas spędzony w grze to 3h 30 min. To jest zabawne :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Jak KOTOR znam na wylot i przechodzę grę kompletnie w około 20h. Mijają lata, odpalam sobie dwójkę bo ma patch widescreen i patrzę... ponad 40h. Czemu? Wyszedłem z domu nie wyłączając gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koNraDM4 napisał:
Headbangerr napisał:

Zaczyna mnie się to podobać. Wreszcie. Pytanie tylko, dlaczego dopiero teraz. 

Mały zespół, wielkie ambicje, zbyt wczesna premiera, brak umiejętności i pieniędzy, parę niezbyt udanych pomysłów i rozwiązań. Powodów było wiele ale zespół jednak cierpiliwie i nieprzerwanie przesuwa się do przodu więc wiele z obietnic zostało spełnionych lub zostanie spełnionych. Aktualizacje wnoszą naprawdę dobry kontent, a gracze być może kiedyś dadzą grze drugą szansę.

Czy czasem Sony ich nie popędzało tak jak z Gothic 3, gdzie twórców popędzał JoWood?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Headbangerr napisał:
koNraDM4 napisał:

Mały zespół, wielkie ambicje, zbyt wczesna premiera, brak umiejętności i pieniędzy, parę niezbyt udanych pomysłów i rozwiązań. Powodów było wiele ale zespół jednak cierpiliwie i nieprzerwanie przesuwa się do przodu więc wiele z obietnic zostało spełnionych lub zostanie spełnionych.

Z tego co pamiętam, to raczej kłamali jak najęci przed premierą i śmiali się nam prosto w twarz. Jeżeli obecnie na coś "zasługują", to na to, żeby gracze mieli ich gdzieś mimo obecnych "starań".

Ale dlaczego? Dlaczego nowa osoba, która chce kupić grę ma jej nie kupować, bo kiedyś coś tam? To jak jakby nie kupować Mercedesa klasy A, bo te pierwsze się wywracały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego? Dlaczego nowa osoba, która chce kupić grę ma jej nie kupować, bo kiedyś coś tam? To jak jakby nie kupować Mercedesa klasy A, bo te pierwsze się wywracały?

Obecnie sam bym kupił i pograł. Napisałem, na co twórcy zasługują, a nie, co warto obecnie zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się