Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Raiders of the Broken Planet przemianowane na Spacelords, gra przechodzi na model free-to-play

4 posty w tym temacie

Hehe, zmiana nazwy jest po to żeby zresetować negatywne komentarze na Steam.

Dodatkowo koleś gada bzdury. Przeczytałem sobie deczko negatywnych komentarzy i mało który czepiał się modelu biznesowego. 

Także całość to taki soft restart żeby ludzie wybulili jeszcze raz na grę nie mając pojęcia o jej negatywnym przyjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Hehe, zmiana nazwy jest po to żeby zresetować negatywne komentarze na Steam.

Dodatkowo koleś gada bzdury. Przeczytałem sobie deczko negatywnych komentarzy i mało który czepiał się modelu biznesowego. 

Także całość to taki soft restart żeby ludzie wybulili jeszcze raz na grę nie mając pojęcia o jej negatywnym przyjęciu.

Drogi Dariuszu tak jestem jednym z tych którzy wybulili kasę na founders pack i wiesz nie żałuję ani złotówki...tyle przyjemnośi z gry to ja dawno nie miałem, nie wiem czy graliśmy w to samo...twórcy w wywiadach wspominali że nie jest to gra dla każdego. Grze zaszkodziła raczej kiepska promocja a właściwie jej brak... Gra od roku na rynku, najnowsza już czwarta kampania za noecały miesiąc a to pierwsza wzmianka na polskim portalu o grze jaką widzę od ponad roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować