Gram.pl

Serialowy Wiedźmin na kolejnych wyciekach

17 postów w tym temacie

Nie pasują. Cała mimika nie pasuje do charakteru. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Żeby było śmiesznie, grając w gry uważam że świetnie trafili z Yenefer i Shani ale Triss im jakoś nie wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, wcześniej narzekałem, że na nagraniu z castingu ta Turczynka wypadła blado ale jednak teraz myślę, że jeśli nie ma innych kandydatek to ona jest wprost stworzona do tej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze jakąś 16-latkę zaproszą na casting... No kurde Yenefer mimo wyglądu ma swoje lata, które wyraźnie rzutują czy to na mimikę, zachowanie, czy dystans do wielu codziennych i niecodziennych zjawisk. Te podlotki co najwyżej mogłyby (z wieku) pasować na Shani, szanujmy się. No i Yenefer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba bardziej czekam na 'Pół WIeku Poezji Później' niż na produkcję Netflixa. To mogłoby być coś wspaniałego gdyby do tej produkcji nie zatrudnili tą bezmózgą Lauren S. Hissrich. Tak jak już kiedyś wspomniałem... ona powinna pasać owce, albo zajmować się haftowaniem na czas, a nie być odpowiedzialna za Wiedźmina !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:

Ja chyba bardziej czekam na 'Pół WIeku Poezji Później' niż na produkcję Netflixa. To mogłoby być coś wspaniałego gdyby do tej produkcji nie zatrudnili tą bezmózgą Lauren S. Hissrich. Tak jak już kiedyś wspomniałem... ona powinna pasać owce, albo zajmować się haftowaniem na czas, a nie być odpowiedzialna za Wiedźmina !!!

szczerze mnie to rozbawiło XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:

Ja chyba bardziej czekam na 'Pół WIeku Poezji Później' niż na produkcję Netflixa. To mogłoby być coś wspaniałego gdyby do tej produkcji nie zatrudnili tą bezmózgą Lauren S. Hissrich. Tak jak już kiedyś wspomniałem... ona powinna pasać owce, albo zajmować się haftowaniem na czas, a nie być odpowiedzialna za Wiedźmina !!!

Bardzo mnie ciekawi dlaczego uważasz Lauren S. Hissrich za bezmózgą? I na jakiej podstawie jesteś w stanie stwierdzić, że gdyby nie ona to produkcja miałaby być czymś wspaniałym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

terixAS napisał:

Clark Backo? Przecież to osobnik negroidalny. Szykuje się serial ociekający słowiańskością XD

To że ktoś pojawia się na castingu nie oznacza nawet, że jest brany pod uwagę :) Casting przeprowadza zewnętrzna firma i to międzynarodowo, co znaczy że  a) najprawdopodobniej nie ma przy castingach nikogo z osób faktycznie odpowiedzialnych za produckję, tylko przedstawiciele owej firmy, a wyniki castingów potem są przesyłane do producentów; b) może się do nich zgłosić praktycznie każdy. 

Także, to że widzicie na castingach osoby czarnoskóre oznacza ZUPEŁNIE NIC. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sracie żarem na lewo i prawo.

Ta wam nie pasuje, tamta też wam nie pasuje, jak z was tacy eksperci cto co wy robicie jeszcze na tym forum?

Plujecie jadem tylko dlatego ,że to was ukochany Wiedźmin skarb naszego kraju bla bla bla i ten was "patriotyzm"

Spokojnie Janusze, zostawcie to ekspertą a po drugie nad castingami też czuwa Sapkowski.

A terz proszę się rozejść i zająć się czym ciekawszym nieroby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SlavicTrooper7 napisał:

a po drugie nad castingami też czuwa Sapkowski.

A skąd masz takie info mości panie?

1 godzinę temu, SlavicTrooper7 napisał:

Spokojnie Janusze, zostawcie to ekspertą 

Kto to jest ekspertą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bardzo mnie ciekawi dlaczego uważasz Lauren S. Hissrich za bezmózgą? I na jakiej podstawie jesteś w stanie stwierdzić, że gdyby nie ona to produkcja miałaby być czymś wspaniałym?

Wiesz kto to jest Uwe Boll ? Ona to jest właśnie taki Uwe Boll tylko w żeńskiej formie. Nie wiem czy muszę dodawać coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2018 o 22:50, Khalid napisał:

Wiesz kto to jest Uwe Boll ? Ona to jest właśnie taki Uwe Boll tylko w żeńskiej formie. Nie wiem czy muszę dodawać coś więcej.

Patrzę w jej profil na IMDB i nie widzę, aby się odznaczyła zasługami podobnymi do tych Uwe Bolla. Więc chyba nietrafione porównanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SlavicTrooper7 napisał:

Sracie żarem na lewo i prawo.

Ta wam nie pasuje, tamta też wam nie pasuje, jak z was tacy eksperci cto co wy robicie jeszcze na tym forum?

Plujecie jadem tylko dlatego ,że to was ukochany Wiedźmin skarb naszego kraju bla bla bla i ten was "patriotyzm"

Spokojnie Janusze, zostawcie to ekspertą a po drugie nad castingami też czuwa Sapkowski.

A terz proszę się rozejść i zająć się czym ciekawszym nieroby. 

A kto inny wg. ciebie jest ekspertem ds. serii ksiażek, jak nie człowiek, który je czytał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się