Gram.pl

Anthem - EA zachwycone zainteresowaniem grą

14 postów w tym temacie

Chciałbym zobaczyć gdzieś źródło tego hurraoptymistycznego "zainteresowania fanów"...

Wspomnicie moje słowa: to będzie Mass Effect Andromeda: Battle Royale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colidor napisał:

Chciałbym zobaczyć gdzieś źródło tego hurraoptymistycznego "zainteresowania fanów"...

Wspomnicie moje słowa: to będzie Mass Effect Andromeda: Battle Royale :P

" Nasze sesje demo EA Play dla Anthem były zapełnione od początku do końca "

Ilość wyświetleń i plusów na yt.

Zainteresowanie na forach, powstające strony fanowskie (gry która nie wyszła...).

 

Wystarczy? Zajmuje to minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, chacaron napisał:

" Nasze sesje demo EA Play dla Anthem były zapełnione od początku do końca "

Ilość wyświetleń i plusów na yt.

Zainteresowanie na forach, powstające strony fanowskie (gry która nie wyszła...).

 

Wystarczy? Zajmuje to minutę.

No właśnie chciałem to samo napisać. Jakież moje było zdziwienie, gdy zobaczyłem, że najczęściej oglądanymi materiałami były te na temat Anthem... co nie musi oznaczać również tego, że gracze faktycznie grę kupią. Innymi słowy - wcale nie musi to być pozytywne zainteresowanie, bo podobnie wyglądała kwestia chociażby Call of Duty: Infinite Warfare - niby zainteresowanie spore, ale w dużej mierze negatywny odbiór ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia perspektywy. Anthem gameplay ma na YT 8 mln wyświetleń. Najlepsze komentarze?

- RIP Sheppard, they won't do next chapter

- i'am hyped for Cyberpunk 2077

- Mass effect died for this

- hoping for a success with this one

- you found epic gun, pay 19.99$ to unlock it

- can't wait to see all the downgrades 

- can't wait to pay 20$ for each gun...

- so basically Warframe in monster Hunter world? 

- I was hoping for a cool game, but then I saw EA logo

Normalnie same pozytywy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muradin napisał:
29 minut temu, chacaron napisał:

" Nasze sesje demo EA Play dla Anthem były zapełnione od początku do końca "

Ilość wyświetleń i plusów na yt.

Zainteresowanie na forach, powstające strony fanowskie (gry która nie wyszła...).

 

Wystarczy? Zajmuje to minutę.

No właśnie chciałem to samo napisać. Jakież moje było zdziwienie, gdy zobaczyłem, że najczęściej oglądanymi materiałami były te na temat Anthem... co nie musi oznaczać również tego, że gracze faktycznie grę kupią. Innymi słowy - wcale nie musi to być pozytywne zainteresowanie, bo podobnie wyglądała kwestia chociażby Call of Duty: Infinite Warfare - niby zainteresowanie spore, ale w dużej mierze negatywny odbiór ;) 

Anthem ma dziąsiątki razy więcej łapek w górę, a IW to chyba był ten był CoD z milionem łapek w dół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Kwestia perspektywy. Anthem gameplay ma na YT 8 mln wyświetleń. Najlepsze komentarze?

- RIP Sheppard, they won't do next chapter

- i'am hyped for Cyberpunk 2077

- Mass effect died for this

- hoping for a success with this one

- you found epic gun, pay 19.99$ to unlock it

- can't wait to see all the downgrades 

- can't wait to pay 20$ for each gun...

- so basically Warframe in monster Hunter world? 

- I was hoping for a cool game, but then I saw EA logo

Normalnie same pozytywy :-)

1. Witamy w internecie. Komentarze nie mające żadnego znaczenia mają najwięcej plusów. Super.

2. 113k w górę mówi samo za siebie. Normalni ludzie nie potrzebują się na takich rakowiskach udzielać.

3. Ładne wybiórcze wybieranie komentarzy.

 

Ale wystarczy przeczytać "dariuszp" i wiadomo jaki będzie wydźwięk komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, chacaron napisał:

Anthem ma dziąsiątki razy więcej łapek w górę, a IW to chyba był ten był CoD z milionem łapek w dół ;)

Tak, zgadza się. Chodzi mi o coś zupełnie innego - nie zawsze duże zainteresowanie przekłada się na faktyczną sprzedaż. To, że ktoś obejrzał trailer też nie oznacza, że kupi grę. Tak samo, jak to, że milion minusów nie sprawił, że raptownie wszyscy olali CoDa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muradin napisał:
9 minut temu, chacaron napisał:

Anthem ma dziąsiątki razy więcej łapek w górę, a IW to chyba był ten był CoD z milionem łapek w dół

Tak, zgadza się. Chodzi mi o coś zupełnie innego - nie zawsze duże zainteresowanie przekłada się na faktyczną sprzedaż. To, że ktoś obejrzał trailer też nie oznacza, że kupi grę. Tak samo, jak to, że milion minusów nie sprawił, że raptownie wszyscy olali CoDa

Zwłaszcza, że ten CoD był niezłym zaskoczeniem, trailer zwalili po całości, a sama gra był udana jak na pasmo marnych Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, koNraDM4 napisał:

Zwłaszcza, że ten CoD był niezłym zaskoczeniem, trailer zwalili po całości, a sama gra był udana jak na pasmo marnych Call of Duty.

No Black Ops III też był bardzo dobry. Nawet chyba zagrywam się w niego dłużej niż w Infinite Warfare i WWII razem wzięte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Kwestia perspektywy. Anthem gameplay ma na YT 8 mln wyświetleń. Najlepsze komentarze?

- RIP Sheppard, they won't do next chapter

- i'am hyped for Cyberpunk 2077

- Mass effect died for this

- hoping for a success with this one

- you found epic gun, pay 19.99$ to unlock it

- can't wait to see all the downgrades 

- can't wait to pay 20$ for each gun...

- so basically Warframe in monster Hunter world? 

- I was hoping for a cool game, but then I saw EA logo

Normalnie same pozytywy :-)

Więkoszśc niegatywnych komentarzy jest pisana przez osoby,  które wogóle nie slędzą informacji jakie spływają od EA na temat tej gry. Nie będzie loot boxów i mikropłatności. Neguja dla zasady, bo już wiedzą, że nie kupią bo poprstu się im nie podoba ta gra i tyle. To, że komuś sie nie podoba nie znaczy, że mi się nie podoba. Tak, mi się podoba i nie moge sie doczekać tej pozycji. Nie będe pisał dlaczego bo nie starczy mi baterii w klawiaturze aby wuzględnić wszystkie za. Oczywiscie będa błędy jak w każdej takiej pozycji i nawet te najwieksze, które przeszły do kultowych tez błędów nie unikneły. Więc trochę zachęcam do obiektywizmu i poczekania do premiery. Każda rozmowa na ten temat jest ważna ale konstruktywna a nie z góry zakładająca, żę będzie szmelc, wogóle dramat i wina Tuska :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, CorbenDallas napisał:

Więkoszśc niegatywnych komentarzy jest pisana przez osoby,  które wogóle nie slędzą informacji jakie spływają od EA na temat tej gry. Nie będzie loot boxów i mikropłatności. Neguja dla zasady, bo już wiedzą, że nie kupią bo poprstu się im nie podoba ta gra i tyle. To, że komuś sie nie podoba nie znaczy, że mi się nie podoba. Tak, mi się podoba i nie moge sie doczekać tej pozycji. Nie będe pisał dlaczego bo nie starczy mi baterii w klawiaturze aby wuzględnić wszystkie za. Oczywiscie będa błędy jak w każdej takiej pozycji i nawet te najwieksze, które przeszły do kultowych tez błędów nie unikneły. Więc trochę zachęcam do obiektywizmu i poczekania do premiery. Każda rozmowa na ten temat jest ważna ale konstruktywna a nie z góry zakładająca, żę będzie szmelc, wogóle dramat i wina Tuska :) pzdr

Prędzej bym powiedział, że nawet po aktualnych materiałach gra nie wprowadza praktycznie nic nowego czy swojego. Brakuje w tym takiego sznytu, który zawsze towarzyszył grom BioWare.

Gameplay wygląda jak wyjęty z Mass Effect Andromeda, pomysł na mechy czy inne tego typu sprawy - Warframe pomieszany z Destiny 2. Polowanie na stwory? Evolve też to miało. Ogólnie całość sprowadza się do ponownego zrobienia tego, co już kiedyś inni robili. Z lepszym, gorszym skutkiem. Po prostu aktualnie nie widzę żadnej podstawy, aby faktycznie się tym tytułem jakkolwiek jarać. Życzę BioWare jak najlepiej, ale gdzieś przy Anthem umknął element, który zawsze mi się podobał w ich grach... przygody? A nie mechanicznego kasowana mobów. Coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muradin napisał:
24 minuty temu, CorbenDallas napisał:

Więkoszśc niegatywnych komentarzy jest pisana przez osoby,  które wogóle nie slędzą informacji jakie spływają od EA na temat tej gry. Nie będzie loot boxów i mikropłatności. Neguja dla zasady, bo już wiedzą, że nie kupią bo poprstu się im nie podoba ta gra i tyle. To, że komuś sie nie podoba nie znaczy, że mi się nie podoba. Tak, mi się podoba i nie moge sie doczekać tej pozycji. Nie będe pisał dlaczego bo nie starczy mi baterii w klawiaturze aby wuzględnić wszystkie za. Oczywiscie będa błędy jak w każdej takiej pozycji i nawet te najwieksze, które przeszły do kultowych tez błędów nie unikneły. Więc trochę zachęcam do obiektywizmu i poczekania do premiery. Każda rozmowa na ten temat jest ważna ale konstruktywna a nie z góry zakładająca, żę będzie szmelc, wogóle dramat i wina Tuska pzdr

Prędzej bym powiedział, że nawet po aktualnych materiałach gra nie wprowadza praktycznie nic nowego czy swojego. Brakuje w tym takiego sznytu, który zawsze towarzyszył grom BioWare.

Gameplay wygląda jak wyjęty z Mass Effect Andromeda, pomysł na mechy czy inne tego typu sprawy - Warframe pomieszany z Destiny 2. Polowanie na stwory? Evolve też to miało. Ogólnie całość sprowadza się do ponownego zrobienia tego, co już kiedyś inni robili. Z lepszym, gorszym skutkiem. Po prostu aktualnie nie widzę żadnej podstawy, aby faktycznie się tym tytułem jakkolwiek jarać. Życzę BioWare jak najlepiej, ale gdzieś przy Anthem umknął element, który zawsze mi się podobał w ich grach... przygody? A nie mechanicznego kasowana mobów. Coś w tym stylu.

Może jest to powielona pozycja ale moża właśnie dlatego EA w tym przypadku zrobi róznicę w postaci miodności rozgrywki. Nie wiem czy bedzie to dobrze wydane 250 zeta ale tak samo nie wiedziałem, jak wychodził Wiedźmin część pierwsza gdzie mechanika RPG była bardzo podobna, sposób wykonywania misji, podróż od punktu do punktu itp. Nie zawiodłem się jednak tak jak w przypadku Diablo III gdzie po udanej 1 i 2 częśc trzecia porażała na samym początku strasznie nie pisząc o problemach technicznych serwerów przez 48 godzin od premiery. Mimo wszystko jestem optymistą aczkolwiek oczywiście mogę się rozczarować jak każdy na każdej grze....Mass Effect do mnie nigdy nie przemówił i nigdy mnie dosiebie nie przekonał w żadnej częci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, CorbenDallas napisał:

Może jest to powielona pozycja ale moża właśnie dlatego EA w tym przypadku zrobi róznicę w postaci miodności rozgrywki. Nie wiem czy bedzie to dobrze wydane 250 zeta ale tak samo nie wiedziałem, jak wychodził Wiedźmin część pierwsza gdzie mechanika RPG była bardzo podobna, sposób wykonywania misji, podróż od punktu do punktu itp. Nie zawiodłem się jednak tak jak w przypadku Diablo III gdzie po udanej 1 i 2 częśc trzecia porażała na samym początku strasznie nie pisząc o problemach technicznych serwerów przez 48 godzin od premiery. Mimo wszystko jestem optymistą aczkolwiek oczywiście mogę się rozczarować jak każdy na każdej grze....Mass Effect do mnie nigdy nie przemówił i nigdy mnie dosiebie nie przekonał w żadnej częci...

Nadal jednak po bardzo średniej i poprawnej Andromedzie można mieć obawy, że kolejna gra BioWare będzie TYLKO średnia. To samo było przy okazji premiery Dragon Age II, które broniło się w pewnych kwestiach, aby w innych zupełnie dać ciała. Zresztą, tak samo nie jestem wielkim fanem Jade Empire, które uważam za jedną z gorszych gier BW. 

Ogólnie szanuję temat podejścia do "nowego IP", ale po Anthem spodziewałem się czegoś o wiele bardziej... "epickiego" niż strzelanie do mobów? Albo się starzeję, albo zwyczajnie do mnie to nie przemawia :/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się