Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Policzki bolą ze śmiechu, czyli dziarska mrówa i kąśliwa osa w natarciu - recenzja filmu Ant-Man i Osa

4 posty w tym temacie

Pierwszy Ant Man, podobnie, jak np. Hulk czy Spiderman Homecoming, był dla mnie jednym z tych "odcinków" tasiemca MCU, który zaliczyłem raczej z konieczności. Żeby zachować sobie ciągłość wydarzeń, wyłapać wszystkie nawiązania do pozostałych filmów, zobaczyć Stana Lee, i może pośmiać się trochę, jeśli będzie z czego. Główny bohater, podobnie jak jego towarzyszka oraz cała reszta, byli mi raczej obojętni. Idąc do kina na drugą część od początku nastawiałem się na powtórkę z rozrywki. Tym razem jednak twórcy mnie zaskoczyli i to pozytywnie. Film autentycznie bawi, rozwijając te pomysły, które sprawdzały się w "jedynce", a unikając wątków mniej ciekawych. Nawet główna para bohaterów tym razem - o dziwo - dała radę mnie do siebie przekonać. Nie jest to może najlepszy kawałek MCU, jednak z czystym sumieniem polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, zadymek napisał:

Ja tak z innej "beki":

Co za imbecyl przetłumaczył tytuł filmu tylko w połowie?

Pewnie imbecyl z tej samej szkoły tłumaczenia, co gość który tłumaczył szklaną pułapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować