Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Henry Cavill - aktor znany z roli Supermana chciałby zagrać Geralta w netfliksowym serialu Wiedźmin

11 postów w tym temacie

Zaczyna robić się ciekawie. Niech więcej znanych osobowości zacznie interesować się tematem to może wyjdzie z tego coś naprawdę wielkiego. Teraz także przeczytałem, że być może Alik Sakharov wyreżyseruje pare odcinków. To raczej dobra nowina. Ciągle jednak konkretów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę to co napisałem już dzisiaj na innym portalu, Henry wcale takim złym aktorem nie jest. Wydaje mi się że nazywany jest drewnem ze względu na rolę Supermana. Supcio sam w sobie jest postacią drewnianą, nudną i naprawdę ciężko cokolwiek wykrzesać z takiego bohatera. Myślę że Henry, gdyby wziął go pod skrzydła ktoś doświadczony, pokazałby co potrafi w roli Geralta.

Oczywiście moim pierwszym wyborem do roli białego wilka byłby Anson Mount, ale jako że ten załapał się do nowego sezonu Star Trek, to raczej mało prawdopodobne co by wzięli go do wiedźmina. A może? :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie ktoś nakręci porządny, pełnometrażowy film, jak popularność Geralta dalej będzie rosła? Jak dla mnie, mogliby obsadzić w głównych rolach Chrisa Hemswortha, Evę Green i Anthony'ego Hopkinsa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

A ja napiszę to co napisałem już dzisiaj na innym portalu, Henry wcale takim złym aktorem nie jest. Wydaje mi się że nazywany jest drewnem ze względu na rolę Supermana. Supcio sam w sobie jest postacią drewnianą, nudną i naprawdę ciężko cokolwiek wykrzesać z takiego bohatera. Myślę że Henry, gdyby wziął go pod skrzydła ktoś doświadczony, pokazałby co potrafi w roli Geralta.

Oczywiście moim pierwszym wyborem do roli białego wilka byłby Anson Mount, ale jako że ten załapał się do nowego sezonu Star Trek, to raczej mało prawdopodobne co by wzięli go do wiedźmina. A może? :) 

ktoś tutaj chyba ma tylko powierzchowną wiedzę na temat komiksowego Supermana XD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem go zjechać za niesłowiańskość, ale w sumie... Tego i tak w filmie zabraknie. 

Skoro jest fanem świata Sapkowskiego to ma sporego plusa. Bo podejdzie z szacunkiem. Mam taka nadzieje. 

A swoją drogą, nie wiem kogo, ale powinien w filmie zagrać ten aktor od Hellboya. Nie pamiętam jak mu tam, ale ma fajną średniowieczną gębė, co już kilka filmów udowodniło. 

Badura też by się nadawał. Kurde, znalazło by się wielu zacnych aktorów z naszych stron, chociażby na postacie nie pierwszo planowe. Film by mógł  dużo zyskać. Oczywiście to całe Polskie celebryctwo słynące z prymitywnych serialików na bok. Oni nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Joker234 napisał:

ktoś tutaj chyba ma tylko powierzchowną wiedzę na temat komiksowego Supermana XD

 

Wiesz może jesteś fanem i wiesz coś więcej. Ale prawda jest taka że Supcio, jeśli chodzi o filmy, jest postacią nudną jak flaki z olejem. Zresztą wystarczy spojrzeć na filmy z nim, wszystkie są słabe. Fakt, często to wina scenarzystów i reżyserów, ale to że Superman jest postacią niesamowicie drewnianą i taką.... bezpłciową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxygar napisał:

Chciałem go zjechać za niesłowiańskość, ale w sumie... Tego i tak w filmie zabraknie. 

Serio? Zrozumiałbym gdyby gość był latynosem albo coś, ale nie rozumiem co ci w nim przeszkadza? Tzn to czy komuś pasuje do roli to już kwestia indywidualnych wyobrażeń Geralta, ale poza tym nie czaję co może z nim być nie tak. 

Poza tym wkurza mnie ta pogoń za slowiańskością, która przejawia się w wielu komentarzach. Wiadomo, fajnie by było gdyby taki klimat był mocno podkreślony, ale mam wrażenie że część osób komentujących chciałaby żeby wszystkie role grali polscy aktorzy bo jak ktoś z Ameryki może grać postać z POLSKIEJ książki... :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak Shu, słuchaj... Chodzi o Polski język. O ile z muzyka zapewne problemu nie będzie, to język... Ale co poradzić? Z Polakow by tego filmu nie zbudowali. To już nie te pokolenia co kiedyś, gdy polak miał wons,  jezdzil na koniu, umial machać szabelkiem i pić wino. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować