Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hunt: Showdown do wypróbowania za darmo przez weekend

9 postów w tym temacie

Mam phenom II 955, GTX 760, 8GB RAM, Windows 7. Na minimalnych ustawieniach gra wygląda gorzej niż chocby Bad Company 2. Pomimo, że wskazuje mi stabilnie 40+ FPS wykonania jakiegokolwiek ruchu wywołuje pokaz slajdów i cięcia. Biorąc pod uwagę ceny GPU wróżę szybki koniec Crytek. Zresztą sam fakt że studio musiało wydać swój ostatni tytuł w formie early access i już muszą ogłaszać darmowe wekendy, bo zainteresowanie systematycznie spada, świadczy o przedśmiertych konwulsjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Alex1112 , gra jest wysmienita  pomysl fantastyczny , ale spadajace klatki z 40 do 2  to jakas pomyłka. Kupiłem ta gre juz pare miesiecy temu i bardzo zaluje , mieli tyle czasu zeby poprawic optymalizacje , ale nie , nic z tym nie zrobili do tej pory. Obojetnie jakim sprzetem dysponujesz , przygotuj sie na ostre ciecie :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie? Alex1112, jak grasz na starym ziemniaku, a nie współczesnym komputerze to czego ty chcesz? Ja mam komputer sprzed 4 lat, a gra mi chodzi w stabilnych 60FPS.

Lugers - też nie wciskaj kitu. Gra na początku faktycznie miała problemy z wydajnością, ale był patch, który to naprawił i teraz wszystko śmiga jak w zegarku.

Zamiast płakać, że gra skopana od strony technicznej to zaopatrzcie się w komputery chociażby ze średniej półki albo przerzućcie się na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTX970, i7-4790k, 24GB RAM 2133

Brałem udział w zamkniętej becie gdzie na swampach nie było większości tekstur, później w pół-otwartej becie i odpaliłem ją teraz... Wydajność stała - 40fps z bardzo częstymi spadkami do 12fps. Gra kiepsko sobie radzi z doczytywaniem kolejnych obiektów oraz ADS'em (zoomowaniem w broni).

Zmiana ustawień kompletnie na nic nie wpływa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Face7 napisał:

Co wy gadacie? Alex1112, jak grasz na starym ziemniaku, a nie współczesnym komputerze to czego ty chcesz? Ja mam komputer sprzed 4 lat, a gra mi chodzi w stabilnych 60FPS.

Lugers - też nie wciskaj kitu. Gra na początku faktycznie miała problemy z wydajnością, ale był patch, który to naprawił i teraz wszystko śmiga jak w zegarku.

Zamiast płakać, że gra skopana od strony technicznej to zaopatrzcie się w komputery chociażby ze średniej półki albo przerzućcie się na konsole.

Kiepski troling. GTX 760 to własnie średnia pułaka. GTX 1060 w cenie za cenemiesięcznej pensji 1/3 pulacji III RP tródno uznać za standard. 8 GB to przyjeta norma. Owszem procesor odstaje. Ale to nie jest powód by sprzęt na którym Wiesien 3 działa na średnio-wysokich w 40 fps. Doom jest grywalny na srednich był bezuzyteczny na Evolve 2 umierającego studia. Ani ATI ani NVIA nie wyda nowych GPU  w 2019 nie wyda. Bo im sie to nie opłaca. Ceny obecnych też nie spadną. To jest po prostu koniec Cryteka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex1112 napisał:
Face7 napisał:

Co wy gadacie? Alex1112, jak grasz na starym ziemniaku, a nie współczesnym komputerze to czego ty chcesz? Ja mam komputer sprzed 4 lat, a gra mi chodzi w stabilnych 60FPS.

Lugers - też nie wciskaj kitu. Gra na początku faktycznie miała problemy z wydajnością, ale był patch, który to naprawił i teraz wszystko śmiga jak w zegarku.

Zamiast płakać, że gra skopana od strony technicznej to zaopatrzcie się w komputery chociażby ze średniej półki albo przerzućcie się na konsole.

Kiepski troling. GTX 760 to własnie średnia pułaka. GTX 1060 w cenie za cenemiesięcznej pensji 1/3 pulacji III RP tródno uznać za standard. 8 GB to przyjeta norma. Owszem procesor odstaje. Ale to nie jest powód by sprzęt na którym Wiesien 3 działa na średnio-wysokich w 40 fps. Doom jest grywalny na srednich był bezuzyteczny na Evolve 2 umierającego studia. Ani ATI ani NVIA nie wyda nowych GPU  w 2019 nie wyda. Bo im sie to nie opłaca. Ceny obecnych też nie spadną. To jest po prostu koniec Cryteka.

GTX 760 to karta z 2013 - 2GB / 256 Bit (pytanie która wersja ale to i tak ogółem nie robi różnicy przy serii 700). Mamy 2018 rok!!! 8GB to była przyjęta norma dla gier z 2014-2016 roku. Nowsze produkcje mają już po 12-16GB w zalecanych. W Hunt masz wyraźnie napisane, że dla płynnej rozgrywki (w zalecanych) masz 12 GB :|
"To nie jest powód by sprzęt na którym Wiesien 3 działa na średnio-wysokich" Oooo no tak, tak. Też nie rozumiałem czemu mi nowsze gry na starym kompie nie działały skoro kiedyś Crysis 1 mi na nim chodził. Świetna argumentacja - ooo bo parę lat temu nowa gra to mi NA ŚREDNICH CHODZIŁA!

Co do cen obecnych kart to faktycznie długo nie spadną dopóki istnieją takie bzdety jak kryptowaluty (patrz Bitcoin). Ale możesz kupić sobie starszą kartę za nie tak straszne pieniądze - ja swoją kupowałem za 1500 zł. Gtx 970 Palit Jetstream. Na allegro jest za 800 zł używka. Problem? Odłożyć nawet przez 2-3 miesiące i już masz sprzęt całkiem, całkiem.

A o Crytek nie ma co się martwić. Ograniczyli budżet na ludzi wewnątrz swojego studia - przez co mniej ludzi robi grę w wolniejszym tępie. Ale sama firma nie zniknie od tak z rynku. Masa devów robi jeszcze gry na CryEngine - z tego też mają całkiem niezłe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam Crytekowi kibicuję, chociażby dlatego że moim zdaniem robią najlepiej wyglądające gry. C1 do dzisiaj miażdży, mimo 11 lat na karku. A jeśli ktoś mając kartę ze średniej półki sprzed 5 lat narzeka na grafikę/optymalizację, cóż... to świadczy tylko o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować