Gram.pl

Doom Eternal na pierwszym gameplayu

8 postów w tym temacie

Wygląda niesamowicie, klimat jest, muzyka jest, giwery są, będzie wesoło. Dziwi mnie tylko fakt, że tak szybko wrzucili nową cyferkę do silnika, na id tech 6 powstały zaledwie dwie gry, DOOM i Wolfenstein New Colossus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że takie gry dalej wychodzą. Na przekór wszystkim, którzy twierdzą, że single player umiera, że prosta sieka nie robi już na nikim wrażenia, że miejsce klawiatury i myszki jest w muzeum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczaczek w ziołach: jeszcze "jedynki" nie skończyłem, a te dema mnie dodatkowo nieźle nakręciły. Ostrze przy ręce, łańcuch przy shotgunie... Jestem na TAK!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok wszystko pięknie i fajnie ale mogliby jak to jest następna część zrobić lepszej jakości textury :P bo te widać że są zerżnięte z poprzedniej cześci i znów będzie ta pixeloza xd na full hd rozdzielczości.

Dla mnie to zwykły samodzielny dodatek niż bardziej kontynuacja :P przez to że graficznie prawie się nie różni od poprzedniczki więc w dniu premiery raczej jej nie kupię jeżeli już to na promocji 50% xd.

Fajnie że więcej demonów będzie do zabijania, więcej upgrade'ów broni i nowy design aren ale za tę cenę co będą sobie liczyli twórcy raczej mnie nie zachęcą do kupna w dniu premiery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Mich4elos napisał:

ok wszystko pięknie i fajnie ale mogliby jak to jest następna część zrobić lepszej jakości textury :P bo te widać że są zerżnięte z poprzedniej cześci i znów będzie ta pixeloza xd na full hd rozdzielczości.

Dla mnie to zwykły samodzielny dodatek niż bardziej kontynuacja :P przez to że graficznie prawie się nie różni od poprzedniczki więc w dniu premiery raczej jej nie kupię jeżeli już to na promocji 50% xd.

Fajnie że więcej demonów będzie do zabijania, więcej upgrade'ów broni i nowy design aren ale za tę cenę co będą sobie liczyli twórcy raczej mnie nie zachęcą do kupna w dniu premiery ;)

Pytanie, czy faktycznie kolejna część MUSI być lepsza graficznie? Szczerze mówiąc - nie sądzę.

W przypadku DOOM Eternal myślę, że przepis jest prosty - to samo, tylko więcej i z kilkoma nowymi pomysłami. Myślę, że już teraz Bethesda bardzo dobrze zaprezentowała ten tytuł, bo zwyczajnie pokazali to, co gracze chcieli zobaczyć. Inwazje a'la Dark Souls mogą być bardzo fajną atrakcją (zapewne da się je wyłączyć), podobnie jak nowe umiejętności Doom Slayera V2, a ścieżka dźwiękowa Micka Gordona właściwie dokończy dzieła.

Zresztą, scena, gdy Doom Slayer idzie sobie jakby nigdy nic przez bazę, a później zabiera wymownie żołnierzowi karabin gestem "daj to synek, bo się jeszcze uszkodzisz"... come on - to był naprawdę dobry "boss moment" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Wygląda niesamowicie, klimat jest, muzyka jest, giwery są, będzie wesoło. Dziwi mnie tylko fakt, że tak szybko wrzucili nową cyferkę do silnika, na id tech 6 powstały zaledwie dwie gry, DOOM i Wolfenstein New Colossus...

Nie wiem jak to było z Id Tech ale może ostatecznie silnik, który stworzyli nie był idealny stąd szybki upgrade tak znaczący, że woleli dodać nową cyferkę niż kombinować jakoś inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się