Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dying Light 2 - jeszcze gra akcji czy już RPG?

7 postów w tym temacie

Trzeba przyznać, że Techland skradł show na E3. Może na Gamescon CDP pokaże więcej? W sumie wątpliwe bo niewiele czasu minęło, więc narazie Techland prowadzi w promocji swoich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie fabuła i mechanika strzelania to "jedynka" byłaby idealna. Sama walka bronią białą jak i system poruszania się po mieście był cud, miód, orzeszki. Ale w "dwójce" chyba nie ma co liczyć na solidny kawał fabuły. Techland od lat, do wszystkich swoich gier zatrudnia te same pisarskie beztalencia, a szkoda - bo mają zadatki do bycia jednym z najlepszych devów gamingowych na salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Face7 napisał:

Gdyby nie fabuła i mechanika strzelania to "jedynka" byłaby idealna. Sama walka bronią białą jak i system poruszania się po mieście był cud, miód, orzeszki. Ale w "dwójce" chyba nie ma co liczyć na solidny kawał fabuły. Techland od lat, do wszystkich swoich gier zatrudnia te same pisarskie beztalencia, a szkoda - bo mają zadatki do bycia jednym z najlepszych devów gamingowych na salonach.

Tak jak kolega powiedział Chris Avellone nie należy do beztalenci, a sama jedynka mi się podobała fabularnie w pierwszej lokacji, dopiero potem za bardzo czuć było ciągłe oklepane schematy. Możliwe, że pierwszą część fabuły uznałem jako oczko w stronę fanów kina i dlatego mi się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chris Avellone to jedyna osoba, która utrzymuje mnie w nadziei, że może jednak coś z tego uda się wycisnąć. Ale niestety on sam nie pisze wszystkiego.

A co do jedynki, koNraDM4 - nie wiem jakie oczko w stronę fanów kina bo tak lipnie napisanych fabularnie i płytkich postaci to nie widziałem w żadnym filmie o zombie (z wyjątkiem niskobudżetowych, amatorskich filmów klasy B).

No i jeszcze w jedynce muzyka brzmiała jakby kto ją robił w ejay 3.0 lub jakimś frutiloopie.

W dwójce nawet muzyka zapowiada się mistrzostwsko.

https://www.youtube.com/watch?v=rOLX4fcH3nU - jak tego słucham to aż mi się łzy cisną do oczu - takie to piękne. Chociaż motyw od 1:25 brzmi jak fallout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Face7 napisał:

No i jeszcze w jedynce muzyka brzmiała jakby kto ją robił w ejay 3.0 lub jakimś frutiloopie.

Serio? Tak jak gra była całkiem ciekawa, ze sporymi, niewykorzystanymi możliwościami, tak 

 jest jednym z lepszych motywów przewodnich, w produkcjach o zombie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować