Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper: Ghost Warrior Contracts zapowiedziane, nie będzie to gra z otwartym światem

9 postów w tym temacie

"Nowością będzie system kontraktów" - ŁAŁ

"Jak podkreślił Marek Tymiński, szef CI Games, twórcy tym razem nie zaczynają od zera, lecz skupiają się na ulepszeniu tego, co już mają." - CTRL+C i CTRL+V. 

"Przyznał, że w przypadku Sniper Ghost Warrior 3 ambicje były zbyt duże, ale wnioski z błędów już zostały wyciągnięte." Tworzenie tego typu gier to są zerowe ambicje. W takich tytułach są dwie opcje, albo będzie mozna przyjemnie postrzelać przy piwie za mniej więcej 30 zł. (SE3 i4) albo nie będzie żadnej przyjemności (SGW3). Tego typu gry nie powstają na bazie ciekawych pomysłów, to jest tak oklepany i nudny schemat że aż mnie mdli na samą myśl. Dajcie spokój z tymi gierkami, może w latach 90 dałoby się w to pograć. Firma z takim potencjałem a bierze się za jakieś gów.. tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Arhoz napisał:

"Nowością będzie system kontraktów" - ŁAŁ

"Jak podkreślił Marek Tymiński, szef CI Games, twórcy tym razem nie zaczynają od zera, lecz skupiają się na ulepszeniu tego, co już mają." - CTRL+C i CTRL+V. 

"Przyznał, że w przypadku Sniper Ghost Warrior 3 ambicje były zbyt duże, ale wnioski z błędów już zostały wyciągnięte." Tworzenie tego typu gier to są zerowe ambicje. W takich tytułach są dwie opcje, albo będzie mozna przyjemnie postrzelać przy piwie za mniej więcej 30 zł. (SE3 i4) albo nie będzie żadnej przyjemności (SGW3). Tego typu gry nie powstają na bazie ciekawych pomysłów, to jest tak oklepany i nudny schemat że aż mnie mdli na samą myśl. Dajcie spokój z tymi gierkami, może w latach 90 dałoby się w to pograć. Firma z takim potencjałem a bierze się za jakieś gów.. tytuły.

Dobrze to napisałeś. Jak będą za  darmo rozdawali, to i tak tego nie wezme. Raz że ostatnia część niekwalifikowala się do żadnej kategorii, nawet do najgorszego crapa, a po drugie po besczelnej i chamskiej wypowiedzi Tymińskiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zapowiada się pierwszoosobwy hitman :)

Ja tam SGW3 bardzo polubiłem. Optymalizacja to była żenada, tak samo jak i fabuła. Jednak muzyka i świat dawały ciekawy klimat, a i strzelanie było bardzo przyjemne. Wszystkie osiągi nabite na steam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arhoz napisał:

"Nowością będzie system kontraktów" - ŁAŁ

"Jak podkreślił Marek Tymiński, szef CI Games, twórcy tym razem nie zaczynają od zera, lecz skupiają się na ulepszeniu tego, co już mają." - CTRL+C i CTRL+V. 

"Przyznał, że w przypadku Sniper Ghost Warrior 3 ambicje były zbyt duże, ale wnioski z błędów już zostały wyciągnięte." Tworzenie tego typu gier to są zerowe ambicje. W takich tytułach są dwie opcje, albo będzie mozna przyjemnie postrzelać przy piwie za mniej więcej 30 zł. (SE3 i4) albo nie będzie żadnej przyjemności (SGW3). Tego typu gry nie powstają na bazie ciekawych pomysłów, to jest tak oklepany i nudny schemat że aż mnie mdli na samą myśl. Dajcie spokój z tymi gierkami, może w latach 90 dałoby się w to pograć. Firma z takim potencjałem a bierze się za jakieś gów.. tytuły.

A grałeś chociaż? Bo fakt, SGW3 na początku był słaby, ale po patchach jest grą dobrą, nawet bardzą dobrą a do tego jedną z lepszych strzelanek (model strzelania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co niektórym to ładnie "patriotyzm" przysłania oczy,że nazywają SGW3 nawet bardzo dobrą grą.
Może w kategorii strikte "gra snajperska" MOŻE TAK, bo konkureccji oprócz Sniper Elite nie ma.
 

Oby dwa snajpery są nudne i powtarzalne, SE3/4 ma lepszą prezentacje.
SGW3 wygląda brzydko i słabo działa, pełno błędów, nie wczytujących się skryptów i fatalne AI.
Więc nudny SE3/4 bije o głowę "naszego" SGW3

Ale wiadomo polska gra to bronimy jak na haju.

@TigerXP a tobie i Tobiemu CI płaci za obronę tego słabego średniaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SlavicTrooper7 napisał:

Co niektórym to ładnie "patriotyzm" przysłania oczy,że nazywają SGW3 nawet bardzo dobrą grą.
Może w kategorii strikte "gra snajperska" MOŻE TAK, bo konkureccji oprócz Sniper Elite nie ma.

Masz rację, jeśli Tobie się ta gra nie podoba, to nie ma prawa podobać się też innym. Jakie to dojrzałe :) 

1 godzinę temu, SlavicTrooper7 napisał:


@TigerXP a tobie i Tobiemu CI płaci za obronę tego słabego średniaka?

Jakbyś troszeczkę wgryzł się w temat, to zauważyłbyś że szanowny pan Arhoz, w każdym temacie o tej grze płacze nad jej jakością, niczym małe dziecko którego lód wypadł z rożka i wylądował na chodniku. Ale po co patrzeć na to z szerzej perspektywy, jak można galopować z klapkami na oczach :P 

I jeśliś łaskaw, proszę pokaż mi gdzie ja tej gry bronie. Jeden cytat styknie. 

Edytowano przez TigerXP
bo tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować