Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield V - gameplay trailer z gamescomu

10 postów w tym temacie

MisioKGB napisał:

Jasny gwint, to chyba jeden z lepszych trailerów jakie oglądałem, no i ta muzyka mmm <3

W porównaniu z jednym z pierwszych to robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to jest trailer przedstawiający II Wojnę Światową a nie jakieś łączenie Steam Punku z God of Warem i WWII.

Tym trailerem mnie twórcy kupili :P, ale że mój sprzęt już ledwo zipie przy dzisiejszych nowych grach to niestety ale na wiele premier trzeba poczekać dopóki rynek PC'owy nie unormuje cen sprzętu ;), na niskiej grafice nie lubię grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli użyć oryginalny kawałek (który jest dobry) a nie taki słaby remix.

Trailer jest OK ale szczerze powiedziawszy, mam dość EA, DICE i tego co wyczyniają.

Nie wiem co popsują tym razem ale szkoda czasu i pieniędzy na ich kolejną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio jako że się nudziłem postanowiłem wykupić abonament EA i przetestować dwie ostatnie gry DICE, mianowicie B2 i B1. I obie gry to zwykłe wydmuszki, które prezentują się fantastycznie tylko na trailerach. Niby wszystko gra, ale frajdy z tego nie ma. Także osobiście odpuszczam sobie każdą grę tego duetu, póki nie będziesz jakichś grubych zmian. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parodii ciąg dalszy. A jak ten gościu wyskoczył przez okno... Xd 

Rozumiem. Seria Battlefield przeistoczyła sie w coś innego, niz mogliśmy oczekiwać zagrywając się bez umiaru w 1942,2,2142... Nawet bf3. Dla mnie to nawet lepiej, z uwagi na brak czasu. Po prostu nie fajnie jak się patrzy na to co wyczyniają twórcy. 

Gdyby zaraz miały paść zarzuty, że gry nie widziałem... Opieram się na do tej pory zaprezentowanych materiałach. Jeśli ostateczny kształt gry będzie wyglądał inaczej niż dotychczas to super. Bo nawet gameplay z norweskiej mapy mnie nie przekonał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Oxygar, tak się skłąda że wymieniłeś wszystkie dobre BF-y. Generalnie po BF3 coś zaczęło się psuć. BF4 fakt jest dobry ALE był dobry gdzieś dopiero rok po premierze jak go połatali. Hardline to była porażka. Battlefronty (zwłaszcza dwójka) już zapisały się na łamach historii, zwłaszcza BF2. I to nie pozytywnie.

Przez ostatnie kilka lat w zasadzie głównie BF1 był całkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powinien być pierwszy zwiastun tej gry, niestety nadal nie jestem przekonamy co do tej gry i po mimo że z serią Battlefield jestem związany od lat tą część raczej sobie odpuszczę przynajmniej przez kilka miesięcy od premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doctorwho napisał:

To powinien być pierwszy zwiastun tej gry, niestety nadal nie jestem przekonamy co do tej gry i po mimo że z serią Battlefield jestem związany od lat tą część raczej sobie odpuszczę przynajmniej przez kilka miesięcy od premiery.

Jeśli ktokolwiek jest przeonany do jakiejkolwiek gry EA przed premierą to widocznie za malo zna EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować