Gram.pl

Shadow of the Tomb Raider - zobaczcie figurkę Lary za 3000 zł

8 postów w tym temacie

W moim skromnym odczuciu nic nie tłumaczy tak wysokiej ceny figurki. Gratka dla ludzi, którzy nie mają co z pieniędzmi zrobić. I pomyśleć, że figurka Geralta walczącego z gryfem wraz z innymi gadżetami, jak i kopią fizyczną samej gry została wycieniona na ok. 300 PLN przed premierą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SinisterMephisto napisał:

W moim skromnym odczuciu nic nie tłumaczy tak wysokiej ceny figurki. Gratka dla ludzi, którzy nie mają co z pieniędzmi zrobić. I pomyśleć, że figurka Geralta walczącego z gryfem wraz z innymi gadżetami, jak i kopią fizyczną samej gry została wycieniona na ok. 300 PLN przed premierą...

Mówisz o tej figurce brzydko pomalowanej z koszmarną twarzą Geralta i z latającymi częściami w środku, oraz wadliwymi płytami (mało osób miało problem z instalacją? nie sądzę aby to był przypadek)? Moja super fizyczna kopia gry bez DRM jest guzik warta, gdyż na jednej z płyt instalator wywala błąd CRC. 

Poza tym porównywanie, 20cm figurki ważacej z pół kilo do 50cm ważającej 7,6kg i oczekiwanie tej samej ceny jest trochę... niepoważne.

Choć sama cena jest i tak duża, Blizzard wypuścił figurkę np. D'Va w podobych rozmiarach za prawie połowę tej kwoty (450$, czyli jakieś ~1700zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GThor napisał:

Poza tym porównywanie, 20cm figurki ważacej z pół kilo do 50cm ważającej 7,6kg i oczekiwanie tej samej ceny jest trochę... niepoważne.

Pół kilo? 20cm? Latającymi częściami w środku? Nie kupowałeś może tego przez aliexpress? Bo moją edycję Wieśka 3 opisałbym zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2018 o 20:13, marcino312 napisał:

Resident evil 2 kolekcjonerska też ma dość wysoką cenę ale to bez przesady. Tak jak figurka z cyberpunk chodzi po 2000 i więcej a wygląda tragicznie 

Ale ta figurka, z tego co dobrze pamiętam, nie jest dostępna w sprzedaży. To kilku dziennikarzy lub innych szczęśliwców postanowiło sprzedać geschenk od CDP Red za duże pieniądze, bo "unikat na skalę światową" ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2018 o 12:42, Crad999 napisał:

Pół kilo? 20cm? Latającymi częściami w środku? Nie kupowałeś może tego przez aliexpress? Bo moją edycję Wieśka 3 opisałbym zupełnie inaczej.

Nie, prosto od CDP jak tylko ogłosili. Ale jak widać to typowe YMMV, tak samo jak z płytami z grą. Z moich nie da się gry zainstalować, bo są uszkodzone (błędne tłoczone? nie wiem, nie znam się, ale masa osób zgłaszała problem), a Twoje pewnie są ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, GThor napisał:

a Twoje pewnie są ok?

Instalowałem z płytek o północy po odebraniu swojego egzemplarza i zamknąłem się na dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się