Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa eXtra Klasyka - nowe tytuły i nowa super promocja!

99 postów w tym temacie

Chamberlyn

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że już 13 października rusza nowa specjalna promocja, która przyprawi matematyków o ból głowy: 1+1=3! Kupując trzy dowolne gry z serii Nowa eXtra Klasyka, zapłacicie tylko za dwie!!!

Przeczytaj cały tekst "Nowa eXtra Klasyka - nowe tytuły i nowa super promocja!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:43, StyczeK napisał:

Mam jedno pytanie : Czy w grach objętych tą promocją (tytuły nowe jak i te, które już były w NXK) będą wirtualne pieniądze


Wg zapowiedzi CDP, wirtualne pieniądze będą w każdej wydawanej przez nich grze. W NXK też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zarejestrowalem dzisiaj gry ktore kupilem dawno temu(kilka miesiecy) i dostalem kase:D
A za toce race driver ktora kosztowala wtedu 5 dych, dostalem 35wPLN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej rzecz ujmując: we wszystkich objętych opcją rejestracji elektronicznej, niezależnie od daty wydania czy serii, w której dany tytuł się ukazał (seria ma jedynie wpływ na ilość wPLN, jakie wpłyną na Wasze konto gram.pl). Wszystko jasne? :)

EDIT: Więcej informacji o wPLN znaleźć możecie tutaj: http://www.gram.pl/informacje.asp?id=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ładnie, ale polityka CDP zaczyna mnie frustrować. Aktualnie w całej ofercie są *cztery* potencjalnie interesujące mnie gry CDP. A cała lista liczy ponad 20 tytułów. Tymczasem premier jak na lekarstwo (tak wiem, właśnie wyszedł super giga hit DS II, ale nie tylko DSem człowiek żyje) Może zamiast reedycji i kolejnych promocji jakaś porządna premiera? Promocji z NXK było już tyle, że jeśli ktoś nie zamierza kupić wszystkiego nie jestem pewna czy ma jeszcze w czym wybierać.

Tak na marginesie: w idei wPLN był oczywiście haczyk, językowy zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może by tak pierwsza część Diablo z dodatkiem Hellfire?! Tyle gier dają a o klasyce zapominają!Argh!!! A seria Might & Magic to co? Też gówno? A Curse of the Monkey Island? A Atlantis? A wcześniejsze części Warhammera?! Obecnie mamy coraz więcej miłośników klasyki a te tytuły z pewnością znakomicie by się sprzedawały!
Pozdrawiam
Iselor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boginka ---> Jeśli podoba ci sie tylo kilka gier CDP,to wynika juz tylko z twoich indywidualnych upodobań,i uwierz mi,że działacze firmy nie będą dawać specjalnie takich gier,jakie ty będziesz chciała. Ale więcej tytułów by na pewno nie zaszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boginka ---> To,ze tylko kilka gier z katalogu ic sie podoba,to już wina tylko i wyłączanie twoich indywidulanych upodoobań,a nie firmy. Al e fakt faktem,że jest ich ta,m troszke mało....
Wygląda mi to na mechanikę rozdawania odrzutów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 18:23, Kapłan Iselor napisał:

A może by tak pierwsza część Diablo z dodatkiem Hellfire?! Tyle gier dają a o klasyce zapominają!Argh!!! A seria Might &
Magic to co? Też gówno? A Curse of the Monkey Island? A Atlantis? A wcześniejsze części Warhammera?! Obecnie mamy coraz
więcej miłośników klasyki a te tytuły z pewnością znakomicie by się sprzedawały!
Pozdrawiam
Iselor


No, fajnie by było gdyby CDP jeszcze raz wydał starsze gry w Nowej eXtra Klasyce. Ja chciałbym kupić sobe Atlantis, ale nigdzie nie moge znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMRO lion--> Jestem świadoma, że to kwestia gustu (choć nie "wina"). Znaczenie zamierzone było też takie, że na skutek licznych promocji/reedycji całą resztę mam już dawno kupioną (a jest tego sporo). Nie powinno być aż takiej dysproporcji - zbyt wiele jest "odgrzewana" i zbyt mało premier. A to już jest kwestia polityki wydawcy i sprawę tę poruszam w kontekście właśnie kolejnej reedycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było jakby mozna bylo wPLN placic tez za wysyłkę a ta przesylka troche za droga zwykla paczka na poczcie 6zyta kosztuje a tu jest pewnie polecona + priorytet hm ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj fakt ... na sama mysl o pierwsym Diablo juz sie mocze ... Hellfire zdobylem z jakis cudem zachowanych resztek BestSellera, ale podstawki poza allegro i innymi ebayami nie uswiadczy sie nigdzie... a szkoda. Giercuje juz kupe lat i czasem do takich gierek z czasow mlodosci sie chetnie zaglada ... ostatnio znowu zdobylem swiat w settlers 2 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować