Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa eXtra Klasyka - nowe tytuły i nowa super promocja!

99 postów w tym temacie

"Wina" i "winni" to akurat rzeczy mało ważne. Liczy się w sumie efekt a ten to bodaj sześć premier zaplanowanych na dwa miesiące. Natomiast cichy i niezbyt wysoko ceniony LEM planuje w samym październiku wydać ponad 10 sensownych tytułów i nawet jeśli połowa z nich się obsunie znacznie, to i tak będą mieli bardziej spuchnięty plan wydawniczy (choć trzeba przyznać, że część ich pozycji to zwykłe spóźnienia) Boli mnie to tym bardziej, że mam pewien sentyment do CDP jako marki i firmy, a tu jak nie obsuwy to całkowite zerwanie kontraktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy promocja obowiązuje tylko te najnowsze tytuły? Czy też mogę zakupić wcześniejsze gry np. Desperados Settlers III i Etherold II?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 21:28, s2nto napisał:

Czy promocja obowiązuje tylko te najnowsze tytuły? Czy też mogę zakupić wcześniejsze gry np. Desperados Settlers III i Etherold II?


Z newsa: Kupując trzy dowolne gry z serii Nowa eXtra Klasyka, zapłacicie tylko za dwie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gier ze stajni Blizzarda niepredko zobaczymy gdzies w klasyce czy w gazecie: Blizz ma to do siebie, ze nie lubi dawac swoich gier w takich seriach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według news''a:
"[promocja] odbędzie się w dużych sklepach z multimediami oraz w hipermarketach na terenie całego kraju"
Czy akcja 1+1=3 będzie obowiązywała również przy zakupach przez sklep internetowy CDP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mam jedno pytanie : Czy w grach objętych tą promocją (tytuły nowe jak i te, które już były w NXK) będą wirtualne pieniądze ???

Jak dobrze pamiętam to w każdej grze NXK jest 5 wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna promocja^^ Napewno z niej skorzystam cdprojekt wie jak przyciagnac klientow^^ Nowe gry z serii zapowiadaja sie wysmienicie. Jeszcze dwie premiery. Az brak slow XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety! Mało jest ostatnio gier które mnie zadowalają...Wynika to chyba z faktu że gram już około 10 lat (sam mam 19) i najlepiej wspominam połowę i początek lat 90...Dopiero gdy uruchomiłem Morrowinda poczułem się tak jak kiedyś - przy siódmej części Might & Magic, przy Ancient Domains of Mystery, Daggerfallu, Diablo...Kiedyś gry były lepsze...Kto Pamięta takie tytuły jak Eye of the Beholder, Ishar, Stonekeep, Realms of Arkania? Ludzi z Łodzi którzy lubią stare gry proszę o kontakt mailowy! Jestem za tym żeby oprócz gier które wczoraj wymieniło CDP dał składankę starych gier, nie tylko RPG, np. Dark Colony, Settlers, Red Alert, Total Annihilation (szlag! TA mam, przyznaje, pirata, i nigdzie nie mogę zdobyć oryginału!:().Pozdrawiam fanów starych, dobrych gier, które uważam za lepsze od tego nowego chamu, który teraz wychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ale ja mieskzam w dziruze takiej 20 ys mieszkancow i sa 2 sklepy zgrami (spozywczakow czy ksiearni gdzie sprzedaja gry za 9,99 nie licze) i tam w komputerowych jest nawet zacofanie...
Wiec czy jak tam pojde do nich tzn oni tez mi sprzedadza 4 w cenie dwoch a co jesli nie beda znali tej promocji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować