Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa eXtra Klasyka - nowe tytuły i nowa super promocja!

99 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2005 o 16:51, Cermit69 napisał:

Bardzo cieszy nas Wasze zainteresowanie i pozytywne przyjęcie promocji 1+1=3 :)


Ehehehe ;-)
Swoją drogą ciekawe czy wszystkie kasjerki zostaną przeszkolone w trybie "1+1=3" ...

A promocja bardzo ciekawa. Sam chętnie kupie jeden taki pakiet (a może nawet i dwa).
Mam nadzieje, że seria będzie się dynamicznie rozwijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 17:13, Mario / CDP napisał:

Promocja 1+1=3 odbędzie się wyłącznie w dużych sklepach z multimediami oraz hipermarketach.
Pozdrawiam


Ciekaw jestem czy obejmie białostocki empik, bo duży to on nie jest, a i nigdy nie ma pełnego asortymentu jeśli chodzi o NXK :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw co oznacza "duzy" sklep z grami. Empik w Rzeszowie pewnie odpada :( zostaje wiec media markt. (jak tam nie bedzie to musze jechac do krakowa a to mi wyjdzie akurat za ta 3 gre :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 18:38, MatteoDA napisał:

> Bardzo cieszy nas Wasze zainteresowanie i pozytywne przyjęcie promocji 1+1=3 :)

Ehehehe ;-)
Swoją drogą ciekawe czy
wszystkie kasjerki zostaną przeszkolone w trybie "1+1=3" ...


Dokładnie, jak to będzie wyglądało, czy trzeba będzie pokazywać tłumaczyć i kasjerce i wezwanej ochronie, że trzecia gra gratis czy też będą one wiedziały o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 18:55, Ciechan napisał:

Dokładnie, jak to będzie wyglądało,
czy trzeba będzie pokazywać tłumaczyć i kasjerce i wezwanej ochronie, że trzecia gra gratis czy też będą one wiedziały o
co chodzi?


A to juz zalezy od "inteligencji" sprzedajacej/go bo u mnie jeszcze czasem sie zdarza ze jak jest jakas skladanka z dwoch numerow jakiegos pisma (powiedzmy za 14,90) to kobieta (tylko jedna taka "sprytna") wklepuje stary kod a ty placisz za jedna gazetke/czasopismo (powiedzmy 9,99)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 18:57, Podpułkownik napisał:

Myślę, że będziesz musiał się spytać kasjerki lub pokazać pudełko z naklejką


A kasjerka nie głupia, pomyśli, ''żeś se sam nakleił taką karteczke i robisz ją w balona'' ;D
Tak to dosyć często wygląda w tych całych hipermarketach (Warszawa) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh mam nadzieje że kasy będą same wyświetlały przy zakupie 3 gier cene 40 zł... Bo rzeczywiście z kasjerkami mogą być problemy, chociaż szkolenie na pewno beda miały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też się zastanawiałem, jak to będzie z tymi kasjerkami i ochroną :P
Ja kupuję: Baldur''s Gate II + Trąbala :P, Planescape Torment i do tego z półki zabiorę sobie Lionheart''a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba w magazynach zalega dużo pudełek tejże klasyki:)
A swoja droga to czekam na coś nowego fajnego z CD PROJEKTU, bo wszystko co mnie interesi mam... premiera LINEAGE 2 mam nadzieję że już niedługo:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zeby dało się kupić w gram.pl, to bym zamówił, a tak to nie da rady. Może jednak zdecyduejcie się na to. Nawet bez wPLNów. Ja mam bardzo daleko do duzego skelpu z multimediami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować