Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin''s Creed Odyssey - nowe zwiastuny pokazują bitwy, pojedynki i walkę na morzu

7 postów w tym temacie

A coś o skradaniu? Bo coraz bardizje sie z tego God of War robi. Ta, w grze, któa przypominam, polagea na odkrywaniu wspomnień przodków należących do Asasynów, walczmy z dizesiatkami przecwników i demonami. Idę pograć w trylogię Ezio i doprawić Black Flagiem, gdzie skradania może było mało,ale to miało sens. No i nie bło kompletnych pierdół jak walki z Annubisami i Meduzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od unity to już nie assassin dla mnie. Nowy assassin to poprostu kopia origins do pewnego stopnia. Teraz grałem w black flag najgorsze były wysepki i jakieś skarby tam do zebrania(męczące) ale fabuła szczególnie końcówka mocna była 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NemoTheEight napisał:

A coś o skradaniu? Bo coraz bardizje sie z tego God of War robi. Ta, w grze, któa przypominam, polagea na odkrywaniu wspomnień przodków należących do Asasynów, walczmy z dizesiatkami przecwników i demonami. Idę pograć w trylogię Ezio i doprawić Black Flagiem, gdzie skradania może było mało,ale to miało sens. No i nie bło kompletnych pierdół jak walki z Annubisami i Meduzami.

Współczuję wszystkim przywiązanym do klasycznych części, bo seria najwyraźniej odlatuje w zupełnie nowym kierunku. Jednocześnie szykuję już gotówkę, bo wreszcie jest dla mnie interesująca XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pogram na bank, Origins dostałem od żony na urodziny, bez gift ever, i w Odyssey będę grał z wypiekami na twarzy ;d tylko niech głosy postaci poprawią, bo aktualnie ich poziom jest równy z dnem Rowu Mariańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Headbangerr napisał:
NemoTheEight napisał:

A coś o skradaniu? Bo coraz bardizje sie z tego God of War robi. Ta, w grze, któa przypominam, polagea na odkrywaniu wspomnień przodków należących do Asasynów, walczmy z dizesiatkami przecwników i demonami. Idę pograć w trylogię Ezio i doprawić Black Flagiem, gdzie skradania może było mało,ale to miało sens. No i nie bło kompletnych pierdół jak walki z Annubisami i Meduzami.

Współczuję wszystkim przywiązanym do klasycznych części, bo seria najwyraźniej odlatuje w zupełnie nowym kierunku. Jednocześnie szykuję już gotówkę, bo wreszcie jest dla mnie interesująca XD

No wiesz ja tam nie mówię,z ę to będize zła gra, bo jako gracz nigdy sie nie ograniczałem do gier jednego gatunku (bardziej do gier, do których wszystkie DLC sa w SP i nie trzeba sobie sprowadzać sześciopaka energetyków z USA, zęby coś tam dostać: :) ). Pamietam też jak fani narzekali, ze AC to ciągle to samo w nowych ubrankach i jak pisalem, zę nieprawda wymieniajać nowosci w kolejnych grach. Jasne, posłuchali więksozsci, zrobili wieksze zmiany. No, ale kurczę. Każda seria czegokolwiek ma rdzeń, któego się nie zmienia, ewentualnie w spin-offach można. Zresztą nawet spin-off musi być oparty na tych samych zasadach świata (o ile to nie multiwersum jak w DC, czy Marvelu). Jak mamy gry na kanwach wydarzeń historycznych i operamy je na świecie relanym to nie możemy tam  mieszać Bogów i demonów. No, chyba, że to wszystko są albo ahlucynasje, albo nagle okazało się, że Pierwsza Cywilizacja przetrwała w fizycznej wformie i nie do końca przypominałą ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcino312 napisał:

Od unity to już nie assassin dla mnie. Nowy assassin to poprostu kopia origins do pewnego stopnia. Teraz grałem w black flag najgorsze były wysepki i jakieś skarby tam do zebrania(męczące) ale fabuła szczególnie końcówka mocna była 

Unity bło spoko jeśli chodiz o mechanikę i fabułę, ale 2 razy miałem rage quita na tym smaym bugu. Jeszcze w Syndicate chciałem pograć, bo fajny kliamat i okres, ale jak widizałem do czego ta seria i nieudolnosc programistyczna UbiSoftu zmierza to przerzuciłem się na ogladanie u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować