Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Devil May Cry 5 na 15-minutowym wideo z rozgrywki

8 postów w tym temacie

Po długosci włosów Dantego to wyglada bardizejn na DmC 2. Nie, zebym narzekał, ja akurat nie jestem jakimś hardkorowym fanem, ogladałem tylko anime i grąłem w DevilMayCRy 4, a póxniej DmC i obie wg. mnie były bardizej krytykowane niż na to zsługiwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NemoTheEight napisał:

 grąłem w DevilMayCRy 4, a póxniej DmC i obie wg. mnie były bardizej krytykowane niż na to zsługiwały.

W DMC wersja premierowa była cienka poziom trudności był poracha robiony dla dzieci z podstawówki. Skoro najwyższy poziom DMC był porównywalny do łatwego z DMC 3. Walki uproszczone nie trzeba było się starać by coś zrobić. Ogólnie gra nie zarobiła minimalnej zakładanej kwoty, a to coś znaczy. To że ludzie narzekali nie wzięło się znikąd zasługiwała by ją krytykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renchar napisał:
NemoTheEight napisał:

 grąłem w DevilMayCRy 4, a póxniej DmC i obie wg. mnie były bardizej krytykowane niż na to zsługiwały.

W DMC wersja premierowa była cienka poziom trudności był poracha robiony dla dzieci z podstawówki. Skoro najwyższy poziom DMC był porównywalny do łatwego z DMC 3. Walki uproszczone nie trzeba było się starać by coś zrobić. Ogólnie gra nie zarobiła minimalnej zakładanej kwoty, a to coś znaczy. To że ludzie narzekali nie wzięło się znikąd zasługiwała by ją krytykować.

Zaznaczam, że gry mają bawić a nie frustrować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renchar napisał:
NemoTheEight napisał:

 grąłem w DevilMayCRy 4, a póxniej DmC i obie wg. mnie były bardizej krytykowane niż na to zsługiwały.

W DMC wersja premierowa była cienka poziom trudności był poracha robiony dla dzieci z podstawówki. Skoro najwyższy poziom DMC był porównywalny do łatwego z DMC 3. Walki uproszczone nie trzeba było się starać by coś zrobić. Ogólnie gra nie zarobiła minimalnej zakładanej kwoty, a to coś znaczy. To że ludzie narzekali nie wzięło się znikąd zasługiwała by ją krytykować.

Na najwyższym pziiomie trudnosci wrogowie mieli pełne życie, a bohater ginał od 1 uderzenia. Nie nazwałbym tego niskim poziomem. Poza tym TobiAlex ma racjęl. Różne pozomy trudnosci są po to, żeby rózni gracze, a nie tylko "100% haldkol, amm 40 lat i mieszkam w piwnicy rodziców, bo zamiast isć na studia expiłem postać, a nie potrafię w YouTube'a, zeby zarobić na GamePlayach" mogli czerpać przyjemnosć z gry. Sorry, ale ja błem hardkoerm do konca giimby i kwaąłek liceum. Później moim priorytetem stała sie uczelnia, dorywczo praca i ewntualnei szkolenia. W gry gram na tyle rzadko, że nie mam ochoty 20 ogdizn męczyć sie z jednym poziomem, bo ja gram 20 godzin w ciągu pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NemoTheEight napisał:

Na najwyższym pziiomie trudnosci wrogowie mieli pełne życie, a bohater ginał od 1 uderzenia. Nie nazwałbym tego niskim poziomem. Poza tym TobiAlex ma racjęl. Różne pozomy trudnosci są po to, żeby rózni gracze, a nie tylko "100% haldkol, amm 40 lat i mieszkam w piwnicy rodziców, bo zamiast isć na studia expiłem postać, a nie potrafię w YouTube'a, zeby zarobić na GamePlayach" mogli czerpać przyjemnosć z gry. Sorry, ale ja błem hardkoerm do konca giimby i kwaąłek liceum. Później moim priorytetem stała sie uczelnia, dorywczo praca i ewntualnei szkolenia. W gry gram na tyle rzadko, że nie mam ochoty 20 ogdizn męczyć sie z jednym poziomem, bo ja gram 20 godzin w ciągu pół roku.

Ty się nie lubisz męczyć to miałeś dla siebie poziom łatwy. Starzy wyjadacze uznawali ostatnie 2 poziomy za zbyt łatwe. może się ginęło na strzała ,ale przeciwnicy byli zbyt banalni i nie stanowili wielkiego wyzwania nie dziw się że sporo osób narzekało.

TobiAlex gry mają bawić zgadzam się, ale wiesz niektórzy bawią się gdy na jakimś bosie czy poziomie zginą ileś razy. Co innych może wnerwiać dla innych to frajda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie linia czasowa gier wygląda tak DMC 3->DMC 1->DMC 4->DMC 2->DMC 5 bo z tego co rozumiem DMC 5 dzieje się rok po wydarzeniach z częsci drugiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować