Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cyberpunk 2077 - zadania wzorowane na dodatkach do Wiedźmina 3, nie podstawowej wersji

4 posty w tym temacie

Szczerze nie powiem by to napawało optymizmem.

O ile do Serca z kamienia nie mogę za bardzo się przyczepić, bo większość zadań z tego dodatku to główna linia fabularna. To o tyle niestety zadania poboczne w mojej ocenie były kompletnym nudnymi zapychaczami, które w większości nic nie wnoszą do gry. Nawet misja z ulepszeniem ekwipunku poprzez runy to też cholernie nudny grind.  

Natomiast Krew i Wino to tak z bomby inna para kaloszy. Bo tutaj dodali nową lokację do eksploracji i zgadza się główny wątek fabularny nie jest tak dobry jak dodatek Serce z kamienia choć trzyma należyty poziom. Ale za to zadania poboczne moim zdaniem są o wiele lepsze niż w poprzednim dodatku. Co prawda zapychacze nadal są ale to i tak małe piwo w porównaniu do poprzedniego dodatku.

Natomiast podstawka ogólnie moim zdaniem bije obydwa na głowę jeśli chodzi o zadania poboczne i nie wspomnę o wątku fabularnym gdzie zadania poboczne mogą zmienić zakończenie gry. I ja tutaj nie piszę o tak zwanej opcji wyboru co zrobić podczas spotkaniu pewnej postaci w jednym z dodatków podczas wykonywania zadania pchającego główną oś fabularną do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować