Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cyberpunk 2077 grywalny od początku do końca

11 postów w tym temacie

Jestem na bieżąco z ogłoszeniami REDów. Ciągle poszukują nowych ludzi. Prace nad Cyberpunkiem potrwają jeszcze długo. Tym bardzie, że REDzi postawili sobie wysoko poprzeczkę. Mnie to cieszy. Lepiej troche poczekać i dostać porządnie zrobioną grę niż wydać takiego No Man's Sky. Nasi mają o tyle lepiej, że posiadają duży budżet i nikt nad nimi nie stoi. Nikt ich nie naciska. Gra pojawi się wtedy gdy uznają, że jest gotowa by ją nam pokazać. W tej właśnie kwestii mają przewagę nad innymi studiami. Tak czy inaczej do CD-P RED ciężej się dostać niż do Blizzarda czy innego Ubisoftu. Tak więc trzymam kciuki i czekam na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to czuję, że jak ta gra wyjdzie to będzie opad szczęki, a wszystkie inne gry jeszcze długo będą porównywane do mechanik i założeń Cyberpunka od REDów tak jak to było z Wieśkiem, oby <3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne Tyle już lat  mowy o tej grze... i ciągle tajemnice...nie ma nawet zwiastuna gry,  przypuszczalnej daty ,żeby tylko nie okazało się że wiedzmin 3 postawił tak wysoko poprzeczkę,że w końcu ona spadnie wraz z nową produkcją.I będzie rozczarowanie dla wielu ,wielu osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:

Jestem na bieżąco z ogłoszeniami REDów. Ciągle poszukują nowych ludzi. Prace nad Cyberpunkiem potrwają jeszcze długo. Tym bardzie, że REDzi postawili sobie wysoko poprzeczkę. Mnie to cieszy. Lepiej troche poczekać i dostać porządnie zrobioną grę niż wydać takiego No Man's Sky. Nasi mają o tyle lepiej, że posiadają duży budżet i nikt nad nimi nie stoi. Nikt ich nie naciska. Gra pojawi się wtedy gdy uznają, że jest gotowa by ją nam pokazać. W tej właśnie kwestii mają przewagę nad innymi studiami. Tak czy inaczej do CD-P RED ciężej się dostać niż do Blizzarda czy innego Ubisoftu. Tak więc trzymam kciuki i czekam na grę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mibo napisał:

Trochę to dziwne Tyle już lat  mowy o tej grze... i ciągle tajemnice...nie ma nawet zwiastuna gry,  przypuszczalnej daty ,żeby tylko nie okazało się że wiedzmin 3 postawił tak wysoko poprzeczkę,że w końcu ona spadnie wraz z nową produkcją.I będzie rozczarowanie dla wielu ,wielu osób.

Jak nie ma zwiastuna wyszedł  pół roku.  Oprócz tego wyszłą masa screenów. Był zamknięty pokaz dla dzienikarzy którzy bardzo go chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Redzi robią grę. Trwa jej produkcja. Celują w najwyższą jakość.

To, że publikują gameplaya i trailerów raz w tygodniu, to ich plan, którego konsekwentnie się trzymają.

Ludzie - zepnijcie poślady i cierpliwie czekajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje, że wyciągneli wnioski z pokazów wiedźmina 3, jak go pokazali i udostępniali masę informacji to obraz gry był zupełnie inny od tego co znamy (pamiętam jak mówili np. o ulepszaniu łodzi czy swobodnym przemieszczaniu się między Velen - Novigradem - Skellige, gdzie dodakowo mielibyśmy płynąć o własnych siłach. Pojawił się też lekki Downgrade grafiki ale to normalne bo jeszcze nie wszystko dodali do gry, a potem się okazało, że dla poprawnego działania na ówczesnych blaszakach gra wymaga go) więc sądzę, że teraz obsypują nas koncept artami i dostajemy szczątkowe informacje na temat tego co jest pewne i zainplementowane w grze by tym razem nasza wizja (czytaj graczy) nie była tak odmienna od tego co będzie gra stanowić. Pamiętacie na pewno pierwszy trailer jeszcze sprzed wiedźmina 3, był stonowany, muzyka była naprawdę świetna i od razu pojawiły się informacje, że będziemy członkiem tej jednostki do polowań na innych z wszczepami. A teraz mamy drugi trailer, który porównano do GTA (nie będę się bawić w to, twórcy się zarzekali, że to co innego będzie i ja im wierzę bo bądź co bądź dobrze się bawiłem przy ich grach nawet mimo paru mankamentów) a z informacji podanych wynika tylko tyle, że będziemy najemnikiem i będziemy mieli bezpłciowe imie - Vi (zabieg nie z poprawności politycznej, a z powodu, że będą tak do nas wołać, a można wybrać płeć co się nawet nie podobało kilku organizacjom walczącym o prawa tych płci, których nazw pewnie sami nie pamiętają) i otrzymywać będziemy misje od różnych organizacji/korporacji więc reasumując niewiele wiemy i nie możemy być nawet pewni czy motyw z tą jednostką nie przepadł przez te wszystkie lata. Może jednostka należy do korporacji? Albo jest rządowa? Zobaczymy, aż się bardziej ośmielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować