Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

McSkillet - popularny YouTuber i gracz CS:GO zginął w wypadku samochodowym

6 postów w tym temacie

Jechał pod prąd samochodem, którego nie ogarniał - wcale mi go nie szkoda, dostał to na co zasłuzył. Kogo mi szkoda to tej kobiety oraz zapewne jej córki, które zapłaciły najwyższą cenę na wybryki jednego z wielu w obecnych czasach "ytubowych celebrytów" - gówniarzy, którzy po zdobyciu odrobiny grosza i poklasku innych gówniarzy myślą, że są panami świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keymaker_7 napisał:

Jechał pod prąd samochodem, którego nie ogarniał - wcale mi go nie szkoda, dostał to na co zasłuzył. Kogo mi szkoda to tej kobiety oraz zapewne jej córki, które zapłaciły najwyższą cenę na wybryki jednego z wielu w obecnych czasach "ytubowych celebrytów" - gówniarzy, którzy po zdobyciu odrobiny grosza i poklasku innych gówniarzy myślą, że są panami świata.

Dokładnie tak jak mówisz. Kompletna patologia dzisiejszych czasów

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze błędny tytuł, bo nie zginał, tylko się zabił i zamordował przy tym niewinne osoby, dodatkowo raniąc kolejną. To że prowadził ruletkę, debilnie podpiał swoje główne konto i boty tym samym numerem telefonu przez co stracił kolekcję skinów to jego głupota, ale żeby a) odpierdalać manianę ze szkołą i taranować auta b) zamordować niewinne osoby to tylko na pogardę można liczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na YouTube koleś jest pośmiertnie linczowany i obrzucany błotem. Bo wyszło na to, że miał depresję + jechał pod prąd, więc zapewne chciał się zabić, ale przy okazji zabił dwójkę innych ludzi. OK. Jeśli RZECZYWIŚCIE tak było - spoko. Był kretynem, bezmyślnym i samolubnym na tyle, by nie zważać na życie innych podczas próby samobójczej. ALE. Grupowe łojenie w internecie ludzi, którzy właśnie zginęli ale popełnili przy tym jakiś błąd, też jest słabe i jest jednym z bardziej paskudnych zjawisk współczesnego internetu. Ludzie, którzy "muszą" wejść teraz na jego konto i sobie ulżyć mieszając go z błotem nie są dla mnie w niczym lepsi od średniowiecznego tłumu kmiotków, który wyszedł na rynek z zapasem jaj i pomidorów, bo zaraz władze będą kogoś publicznie katować. No bo przecież jaka to frajda sobie rzucić w jakiegoś plugawca i naubliżać mu przy okazji - momentalnie człowiek sam się czuje kimś lepszym, bo to nie od pod pręgierzem zbiera baty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Headbangerr napisał:

Obecnie na YouTube koleś jest pośmiertnie linczowany i obrzucany błotem. Bo wyszło na to, że miał depresję + jechał pod prąd, więc zapewne chciał się zabić, ale przy okazji zabił dwójkę innych ludzi. OK. Jeśli RZECZYWIŚCIE tak było - spoko. Był kretynem, bezmyślnym i samolubnym na tyle, by nie zważać na życie innych podczas próby samobójczej. ALE. Grupowe łojenie w internecie ludzi, którzy właśnie zginęli ale popełnili przy tym jakiś błąd, też jest słabe i jest jednym z bardziej paskudnych zjawisk współczesnego internetu. Ludzie, którzy "muszą" wejść teraz na jego konto i sobie ulżyć mieszając go z błotem nie są dla mnie w niczym lepsi od średniowiecznego tłumu kmiotków, który wyszedł na rynek z zapasem jaj i pomidorów, bo zaraz władze będą kogoś publicznie katować. No bo przecież jaka to frajda sobie rzucić w jakiegoś plugawca i naubliżać mu przy okazji - momentalnie człowiek sam się czuje kimś lepszym, bo to nie od pod pręgierzem zbiera baty.

Ale ludzie to zwierzęta stadne, które właśnie umacniają się poprzez właśnie tworzenie norm, następnie wykluczanie osobników odstających od nich i piętnowanie ich. Potrzebują wciąż zbiorowego osądzania i karania, aby budować poczucie jedności i odsuwać od siebie poczucie winy za - w zasadzie wszystko. Zjawiska te były już piętnowane w starożytności przez myślicieli i ludzi światłych, po dziś używamy przecież określeń takich jak agon, trybun ludowy czy pospólstwo odnoszących się do zjawisk z tym związanych. Cały problem w tym, że dziś, mimo postępu technologicznego, postęp społeczny jest praktycznie zerowy. Przez brak zaawansowanego systemu wychowania i wpajania ludziom pewnych norm społecznych i uczenia ich radzenia sobie ze światem i sobą samym, mamy dziś po*****e społeczeństwo ludzi z empatią kozy, a światopoglądem zbudowanym na amerykańskich filmach, zdjęciach z instagrama i bzdurach głoszonych przez trybunów ludowych z youtube'a. I w sumie każdy jest jakoś skażony przez ten system, niestety mało kto czuje w ogóle potrzebę, aby cokolwiek zmienić. Politycy i woborcy wolą raczej walczyć z wyimaginowanymi wrogami, takimi jak mityczne, bliżej nieokreślone, lewactwo, uchodzcy, czy unia europejska, zamiast wytępić wroga w sobie samym. Lęki egzystencjalne można wszak ukoić zaczadzając się kościelnym kadzidłem, a niepokój moralny piętnując publicznie kolejnych wrogów. Wiadomo, najtrudniej zacząć od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować