Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cyberpunk 2077 na gameplayu!

22 postów w tym temacie

I o to tyle szumu? Nie widzę na tym gameplayu nic szczególnego - kolejna gra AAA, jakich wiele. Szczególne, to jest napędzanie hype-u wokół tej gry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekka bieda. Wizualnie poprawnie, a gameplay to lekkie drewno, szczególnie gunplay ;). Coś czuje, że bez tego komentarza podczas streama to przestał bym oglądać już na początku. Sam gameplay też wyglądał na mocną reżyserke a’la railshooter ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze, choć widać, że chłopaki mają jeszcze co dopieszczać. Szkoda, że gameplayu nocą tak mało, nie ukrywajmy neony dają piorunujący efekt, a jak jest za dnia? Imo bardzo ładnie i poprawnie, tak jak napisałem wcześniej, work in progress pełną gębą. Obstawiam koniec 2019 roku. Porównanie do Blade Runnera jak najbardziej na miejscu, jest też troszkę Piątego Elementu. Będzie gra roku, czuję w kościach.

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się nieźle, ale trzeba wstrzymać hype bo wiadomo jak to jest...

Rozwala mnie to że CDP boi się pokazywać główną postać na golasa, sensu to żadnego nie ma ale i tak to robią. Skoro laska wstała po jak widać udanej nocy z jakimś gorylem, to nie powinna być ubrana. To samo było z Ciri w saunie, gdzie dopiero modami pozbyłem się tych bandaży... No bo kto idzie do gorącej sauny by się i tak zakrywać. Niby te same ciała co u każdej babki w grze, ale że to postać którą gracz co jakiś czas sterował to trza zakryć! Głupie to i tyle.

Edytowano przez Sanders-sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RPGów w cyberpunku nie ma znowu tak bardzo dużo (poza Deus Ex i Shadowrun nie kojarzę). Godne podziwu jest to, że pokazany quest jest świetnie wyżeserowany, a jednocześnie nie odbiera graczowi swobody. Takie animacje i szczegółowość otoczenia nie są wyjątkowe w branży, ale zawsze były domeną gier liniowych z dosyć małą ilością treści. Jeśli świat jest faktycznie tak duży jak się to sugeruje, a zaprezentowany fragment nie różni się za bardzo od reszty gier, to gra ta będzie ewenementem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie. Mimo to i tak będę czkał na jakiegoś moda żeby grać z widoku 3 osoby. Tak bardzo mi tego brakuje w tym gameplayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drętwie to wyglądało. Nie wiem dlaczego, ale pod kontem UI w wielu miejscach kojarzyło mi się z Fallout. Wizualnie wygląda tak, jak gra na tej generacji (czy tez przyszłej) powinna wyglądać, ale wciąz mają sporo do doszlifowania, względem animacji choćby (tu również zalatywało mi drewnem z Fallout). Po 10 minutach mnie mocno znudziło, więc już nawet nie chciało mi się oglądac dalej. Fajnie, że tyle osób się jara grą, szkoda tylko, że we mnie nic a nic nie wzbudza. Bieganie z pukawką po spelunach itd jest już oklepane i nieatrakcyjne. Gdyby chociaż to miasto było bardziej futurystyczne, może wtedy z kreatywnego punktu by mnie to zaciekawiło. Życzę twórcom wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisticGohan_MODED napisał:

Bez szału... przed finalną wersją trzeba będzie porpawić to i owo.

Dokładnie. Poza tym, strasznie słabo wypadają bronie pokazane na tym filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba hyp was dopadł. Porównując z tym co jest na rynku - gra zapowiada się rewelacyjnie. Jasne, wizualnie jest słabo na otwartym świecie ale mają na torok albo dwa. Powtarzali wielokrotnie że to wczesna wersja.

Nie wiem co musieli by pokazać by Was zadowolić :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co wy tak narzekacie, to można powiedzieć wczesna wersja, a założę się, że właściwie zrobili wszystko co mogli by móc pokazać ten bądź co bądź krótki gameplay. Narzekacie na strzelanie ale pomyślcie teraz ile na rynku mamy cyberpunkowych gier? A teraz przypomnijcie sobie jak to wyglądało w Deus Ex, jasobie tam utrudniałem starając się nie zabijać nikogo i skradać się nie tylko dlatego, że więcej expa za to było i lubię większy poziom trudności, tam po prostu siłowe rozwiązania były takie sobie, gra była zrobiona pod raczej nieśpieszną rozgrywkę i tak właśnie grałem. Tu strzelanie jest do poprawy ale i tak widzę duży potencjał w jego mechanikach. Gra już teraz wygląda super pod względem animacji czy tekstur. Jedynie co mnie zastanawiało to auto Jackiego, trochę jak Honda - chodziło głośniej niż szybciej, może to jest celowy zabieg albo to jest właśnie do poprawy, bo niby było przyspieszenie i ryk silnika ale tego się nie czuło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale muzyka wgniata w fotel, wcześniej oglądałem na tel bez słuchawek, teraz czuję różnicę. Te momenty, w których zabierają tą kobietę wcześniej niesioną przez główną protagonistkę też wyglądają na klimatyczne. Wychodzą z transportowca, podmuch wiatru unosi kawałek szmaty, no kozacko. Chłopaki będzie dobra gra, dopracują i będzie grubo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polacy lubią narzekać na...wszystko! Będzie HIT. Nie ma gry RPG w ciągu najbliższych lat, która niesie ze sobą taki potencjał. O fabułę jestem spokojna, o świat też, mechanika...nie widzę słabych punktów. Zgadzam się co do jednego...widok z pierwszej osoby mnie męczy, kwestia przyzyzwyczajenia, ale widok z trzeciej osoby byłby mile widziany! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:

Wygląda świetnie. Mimo to i tak będę czkał na jakiegoś moda żeby grać z widoku 3 osoby. Tak bardzo mi tego brakuje w tym gameplayu.

Ja też :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować