Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cyberpunk 2077 –; zaprezentowany fragment rozgrywki jest częścią pełnej wersji gry

22 postów w tym temacie

Oby się to później tylko nie zemściło...

Gra na razie szału nie robi acz zapowiada się ot, poprawny solidniak. Hype przerósł grę i nawet jeżeli gra go dogoni to jednak start może mieć kompletnie zniszczony (jak wiele gier co mimo szczerych chęci zdecydowały się na Early Access by wpaść w spiralę negatywnych komentarzy, zepsutej reputacji zanim jeszcze ukończyli grę).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Redzi ostro przysiądą nad tytułem i dopracują go na miarę oczekiwań graczy. Na ten moment jest średnio, jeśli chodzi o gameplay. Najbardziej mnie rozczarował gunplay, strasznie sztucznie to wygląda. Jednak to jest wersja rozwojowa i wiele się zmieni - przynajmniej mam taką nadzieję. Czekam na datę premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czym Wy mówicie? Gunplay jest bardzo fajny jak na RPG. Widać że jest responsywny. Środowisko da się niszczyć. Slow motion ładnie wygląda.

Animacje też są niczego sobie. 

Graficznie gra jest bardzo ładna. Tyle że w otwartym świecie jest strasznie mały zasięg widzenia. Stąd wszędzie nam coś wskakuje na ekran co psuje efekt. Obstawiam że to poprawią przez najbliższe 2 lata.

Miasto wygląda rewelacyjnie.

Voice acting naprawdę jest na poziomie. 

Zadania da się ukończyć na wiele sposobów.

Jest mnóstwo RP jak np kupowanie implantów, zbrojownia, szatnia itp pomimo że mogli z tego zrobić proste menu pod ESC/Options.

Co widać że jest do poprawy (ale jak mówię, to jest wczesna wersja gry) to animacje pojazdów. Są bardzo słabe. Walka wymaga generalnie dopieszczenia. Ale wydaje się bardzo dobra. No i graficznie można podkręcić grę postprocesami. Obstawiam że boją się trochę reakcji na downgrade W3 więc zaczęli nisko i będą ciągnąć do góry. Konsole mogą być problemem, ciekaw jestem jak poradzą sobie z takim tłumem. 

Sam zastanawiałem się czy dowiozą i wydaje mi się że dowieźli. Gra zapowiada się rewelacyjnie. Jasne, jest jeszcze to i owo do poprawy ale mają na to 2 LATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

O czym Wy mówicie? Gunplay jest bardzo fajny jak na RPG. Widać że jest responsywny. Środowisko da się niszczyć. Slow motion ładnie wygląda.

Animacje też są niczego sobie. 

Graficznie gra jest bardzo ładna. Tyle że w otwartym świecie jest strasznie mały zasięg widzenia. Stąd wszędzie nam coś wskakuje na ekran co psuje efekt. Obstawiam że to poprawią przez najbliższe 2 lata.

Miasto wygląda rewelacyjnie.

Voice acting naprawdę jest na poziomie. 

Zadania da się ukończyć na wiele sposobów.

Jest mnóstwo RP jak np kupowanie implantów, zbrojownia, szatnia itp pomimo że mogli z tego zrobić proste menu pod ESC/Options.

Co widać że jest do poprawy (ale jak mówię, to jest wczesna wersja gry) to animacje pojazdów. Są bardzo słabe. Walka wymaga generalnie dopieszczenia. Ale wydaje się bardzo dobra. No i graficznie można podkręcić grę postprocesami. Obstawiam że boją się trochę reakcji na downgrade W3 więc zaczęli nisko i będą ciągnąć do góry. Konsole mogą być problemem, ciekaw jestem jak poradzą sobie z takim tłumem. 

Sam zastanawiałem się czy dowiozą i wydaje mi się że dowieźli. Gra zapowiada się rewelacyjnie. Jasne, jest jeszcze to i owo do poprawy ale mają na to 2 LATA.

Myślę, że z tłumem poradzą sobie tak, że nie będzie brany pod uwagę jednostkowo tylko masowo i ewentualne jednostki mające z nami kontakt dopiero będą "wychodzić" z tej masy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem, ale gameplay rdr2 zrobil na mnie o WIELE wieksze wrazenie. Cyberpunk 2077 zapowiada sie niestety przecietnie. Bardzo boli brak 3 osoby no i jakos ta mechanika broni taka sztywna. Szczerze, oczekiwalem naprawde czegos z wiekszym rozmachem po tylu latach czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flaku napisał:

Z calym szacunkiem, ale gameplay rdr2 zrobil na mnie o WIELE wieksze wrazenie. Cyberpunk 2077 zapowiada sie niestety przecietnie. Bardzo boli brak 3 osoby no i jakos ta mechanika broni taka sztywna. Szczerze, oczekiwalem naprawde czegos z wiekszym rozmachem po tylu latach czekania...

Właśnie dlkatego cdp obawiało się wypuścić gamplay, bo ludzie nie odrużniają fnalej gry rdr2 od wczesnego etapu produkcyjnego gry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KucharzSnaf napisał:

Na obecną generację konsol będzie niezły downrage.

Mnie bardziej zastanawia jak w taką grę można grać na konsoli ;p Tu musi być klawiatura i mysz, a nie Pad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:
KucharzSnaf napisał:

Na obecną generację konsol będzie niezły downrage.

Mnie bardziej zastanawia jak w taką grę można grać na konsoli ;p Tu musi być klawiatura i mysz, a nie Pad.

Hmm... normalnie. Już nie mogę się doczekać odpalenia Cyberpunka na PS4 :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:
KucharzSnaf napisał:

Na obecną generację konsol będzie niezły downrage.

Mnie bardziej zastanawia jak w taką grę można grać na konsoli ;p Tu musi być klawiatura i mysz, a nie Pad.

Niektórzy grają może po prostu są do tego przyzwyczajeni, ja osobiście wolałbym wogóle nie grać niż grać w takie gry na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem ze gdy pokaza gameplay wiele osob nie bedzie zadowolonych.. Sam bylem pewny ze gra nie zrobi na mnie takiego wrazenia jak mowili youtuberzy i nie zrobila... W zyciu zbyt wiele widzialem by byc pod ogromnym wrazeniem ale to co wypisuja niektorzy to dopiero prawdziwy debilizm.. To rgp nie strzelanka wiec jesli mechanika strzelania jest zbyt slaba to spadac do Dooma czy Farcrya a jak komus trzeba czegos bardziej prawdziwego to moze do Red Orchestra?

Nie wspominajac nawet o tym malym fakcie ze to jest bardzo wczesna wersja gry, prawie sam szkielet... Jeszcze moga wam dawngrade zrobic to dopiero bedziecie plakac ^^

Jak pokazali trailer w dzien na miescie to wszyscy ze zbyt jasno i kolorowo no to teraz jak pokazali wiele ciemnych i szarych miejsc to grafika sie nie podoba..

Ludzie gadaja ze Wiedzmin duzo lepszy a Cyberpunk to taka srednia gra... Zbytnio przyzwyczailiscie sie do gier typu Battlefield gdzie jedynym wartosciowym elementem jest kolorowa grafika.. Jesli jest ktos kto twierdzi ze Wiedzmina kocha i jednoczesnie narzeka na Cyberpunka to niech zrozumie ze juz z tego jednego dema widac ze mozliwosci wplywania na otoczenie,decyzje,zadania i mechaniki dostepne w grze sa o kilka skal wyzej niz w Wiedzminie..

Z tego co niektorzy wypisuja wynika ze mogli obejrzec gameplay ale niczego nie zobaczyli badz tez niczego nie zrozumieli.. Ta gra nie bedzie stala grafika, ktora jest jedynie dodatkiem do RPG jakiego jeszcze nie bylo..  Idzcie pograc w Battlefielda V tam nie bedziecie mogli narzekac na jakosc grafiki badz glebie rozgrywki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widziałem to pierwszy raz to no.. mhm .. ujdzie, zobaczymy co z tego bedzie. Po kolejnym razie i przespanej nocy stwierdzam... SŁABO to wygląda. Przedewszystkim to całe strzelanie. Niech się biorą do roboty, bo jest tak sobie. 

Trailery nakręciły, gameplay pokazał jak jest naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AjKnowJu napisał:

Jak widziałem to pierwszy raz to no.. mhm .. ujdzie, zobaczymy co z tego bedzie. Po kolejnym razie i przespanej nocy stwierdzam... SŁABO to wygląda. Przedewszystkim to całe strzelanie. Niech się biorą do roboty, bo jest tak sobie. 

Trailery nakręciły, gameplay pokazał jak jest naprawdę.

W sumie jak czytam komentarze to narzekają jedynie Polacy. Mnie brakuje jedynie widoku z 3 osoby i tyle. Reszta jest genialna ! Ludzie także nie rozumieją, że to właściwie Pre Alpha. Moim zdaniem to co pokazali w tym obszernym gameplayu bije na głowe gotowe już gry, a myślę że REdzi dopiero się rozkręcają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla narzekaczy napisz to samo co w pierwsym tekscie po ukazaniu się game playa...Kolejni malkontenci się wypowiadają, którzy nie rozróżniają wczesnego game play od wersji alpha, beta i to, że gra może się ukarze za 18 miesięcy najwcześniej (chociaż liczę na święta za rok :) ) Czekałem i będę czekał od czasu pierwszego spotkania z papierową wersją 25 lat temu i wtedy po pierwszym Falloucie, kiedy w ekipą rozgrywaliśmy kolejną sesję cyberpunka marzylismy o takim momencie....podobnie było z Wiedzminem ale to jest inna rzeczywsitość. Jest nie źle ale wiele pracy przed nimi. Wiesiek nie zawiódł i Cyber od CDPR też nie zawiedzie jestem tego pewny. Super, że zdecydowali się tak szybko pokazać game paly bo teraz mają czas na przemyślenie uwag od nas. Całokształ jest GIT - tak trzymać, pewne elementy do poprawy ale moje spostrzeżenia napisze bezpośredni do nich...

P.S.

Te Neony, implanty, super ścieżka i ficzery - szacun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ogólnie pod kątem rozgrywki to gra przypomina mi bardzo ostatnie dwie części Deus Ex czyli HR i MD z tym, że Cyerpunk 2077 jest o wiele bardziej rozbudowany niż te 2 dwie gry razem wzięte i ma otwarty świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cebule, gry Ubi czy EA na tym etapie prac są miesiąc przed premierą, a na tę grę pójdzie jeszcze wieeele milionów dolarów i roboczogodzin. Powinniście być dumni, że ktoś dla takich malkontentówi buduje tak złożone gry, mimo iż praktycznie cała konkurencja poszła w zupełnie inną stronę, tj. klepania gniotów i tasiemców pokroju AC, robienia wokół hajpu, a później zamiatania syfu pod dywan. I rok po roku tak samo. Może gunplay sprawia wrażenie lekko drewnianego - i co z tego? Widać, że nie macie jeszcze umiejętności wyczucia po gameplayu na ile gra jest fajna - to przychodzi po kilkunastu latach grania. Czuć, że walka jest angażująca, czego nie było w wiedźminie, mimo iż znacznie ładniej to wyglądało, ale nie było żadnej progresji skomplikowania czy trudności. Tutaj na tę chwilę jest to zbyt szybkie, wolałbym zacząć od prostych starć na pistolety, a skończyć grę po strafe'owaniu po sufitach, przeplatanym zdolnościami specjalnymi. Jedyne co mnie martwi, to to, że gra z takim natężeniem contentu i bodźców będzie trudna do skonsumowania, wręcz ciężka i nużąca. Ta ogromna intensywność i przepych treści, w połączeniu z pierwszą osobą będzie po prostu nużyć - nie ze względu, że cokolwiek tutaj będzie kuleć, ale po prostu komputer jest już zbyt ograniczonym medium do przedstawiania tak złożonych opowieści. To jest jednak świat w którym będzie można utonąć i aby zniego czerpać, trzeba się w niego zanurzyć po uszy. A co do 3 osoby - no sorry, ale jak można być aż tak nieogarniętym, aby nie widzieć, że to totalnie nie pasuje do takiej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować