Zaloguj się, aby obserwować  
BorneoM

Populous: The Beginning

13 postów w tym temacie

Zauważyłem, że nie ma tematu na temat Populousa - oryginalnej i ciekawej gry strategicznej, w której kierujemy poczynaniami szamanki i jej plemienia, siejąc dookoła czarami. Jeśli graliście, piszcie jakie są wasze ulubione czary, jednostki, plansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps w tej grze nie ma plansz.. tylko światy jak juz :)

ja właśnie dzisiaj zainstalowałem sobie "poczatek"

szkoda ze nie ma jakiegoś patha aby było można włączyć Dx10 ... albo chociarz DX9.. ehh albo wyzszą rozdzielczość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 14:51, Chester001 napisał:

ps w tej grze nie ma plansz.. tylko światy jak juz :)

W samej grze były nazywane poziomami.

Dnia 18.06.2007 o 14:51, Chester001 napisał:

szkoda ze nie ma jakiegoś patha aby było można włączyć Dx10 ... albo chociarz DX9.. ehh albo
wyzszą rozdzielczość...

Jak dla mnie, 1024/768 pikseli jest całkowicie wystarczająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 17:13, Bimbermistrz napisał:

> ps w tej grze nie ma plansz.. tylko światy jak juz :)
W samej grze były nazywane poziomami.
> szkoda ze nie ma jakiegoś patha aby było można włączyć Dx10 ... albo chociarz DX9.. ehh
albo
> wyzszą rozdzielczość...
Jak dla mnie, 1024/768 pikseli jest całkowicie wystarczająca.


a gdzie tu ustawiasz bo ja na programowaniu czy direxie to mam max 800x600 .... o_0 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, choć to strasznie dawno temu było, prawdopodobnie jedna z pierwszy gier komputerowych w mojej karierze. Zabawa była przednia, ale tak naprawdę, to najmocniej mi się wbił w głowę głoś głównej bohaterki ;) (tak, pamiętam do dzisiaj, reszty już chyba nie). Można to gdzieś kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 14:46, siepu napisał:

Pamiętam, choć to strasznie dawno temu było, prawdopodobnie jedna z pierwszy gier komputerowych
w mojej karierze. Zabawa była przednia, ale tak naprawdę, to najmocniej mi się wbił w głowę
głoś głównej bohaterki ;) (tak, pamiętam do dzisiaj, reszty już chyba nie). Można to gdzieś
kupić?


[m] tutaj można pobrać pełną wersję, patch i multiplayer

Polecam tez stronkę: [m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BAN za propagowanie piractwa. Z tego co wiem to producent tej gry nie umiescil jej za darmo do sciagniecia w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci dam ban ! Znalazłem informacje że nie można ściągnąć za darmo ( ale za drobną opłatą ) !! I nie propaguję piractwa !!!! Jestem najuczciwszym graczem jakiego raczyłeś banować ! No i z tego co wiem to nic nie wiesz :) ( bez urazy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to Electronic Arts zrzekło sie Populousa a firma Bulfrog była własnością EA.Z tego co wiem gdy wygaśnie licencja lub gdy firma upadnie bądź gdy firma sie zrzeknie gry to gra staje sie darmowa[szczególnie że Populousa nie można już kupić {przynajmniej ja szukałem i nie znalazłem chociaż trafiają sie czasem aukcje na Allegro}w żadnym sklepie.]Znam też pewną stronę internetową, choć link podam jeżeli moderator wyrazi zgodę.

PS: Nie jestem specem i jeżeli sie pomyliłem to proszę mnie poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować