Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Adam Kiciński: - odbiór gameplayu Cyberpunku 2077 jest bardzo pozytywny

17 postów w tym temacie

vonYoYo napisał:

FPP jest ok, nieporozumieniem byłby widok TPP właśnie.

Też się do tego przekonuję właśnie, a połączenie tego z widokiem całego pojazdu podczas jazdy imo strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile to razy mało szlag mnie nie trafił gdy z kamerą TPP wchodziłem do ciasnych pomieszczeń i gów.. było widać a o pracy kamery już nie wspomnę. Skoro w grze ma być duza ilość pomieszczeń/budynków etc. jaki problem mają ludzie z kamerą FPP, inna by tylko wk***.... Swoją drogą, TES'a, czy Fallout'a zawsze ogrywałem z kamerą FPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziaDD napisał:

Ile to razy mało szlag mnie nie trafił gdy z kamerą TPP wchodziłem do ciasnych pomieszczeń i gów.. było widać a o pracy kamery już nie wspomnę. Skoro w grze ma być duza ilość pomieszczeń/budynków etc. jaki problem mają ludzie z kamerą FPP, inna by tylko wk***.... Swoją drogą, TES'a, czy Fallout'a zawsze ogrywałem z kamerą FPP.

Cieszę się, że kochasz FPP... chcesz za to Nobla ? REDzi mogliby chociaż dać możliwość przełączania kamery, a Ty jeśli chcesz to ubierz sobie niemiecki Hełm i graj w Tetrisa przez kinecta. Dziękuje ! Dobranoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:
DziaDD napisał:

Ile to razy mało szlag mnie nie trafił gdy z kamerą TPP wchodziłem do ciasnych pomieszczeń i gów.. było widać a o pracy kamery już nie wspomnę. Skoro w grze ma być duza ilość pomieszczeń/budynków etc. jaki problem mają ludzie z kamerą FPP, inna by tylko wk***.... Swoją drogą, TES'a, czy Fallout'a zawsze ogrywałem z kamerą FPP.

Cieszę się, że kochasz FPP... chcesz za to Nobla ? REDzi mogliby chociaż dać możliwość przełączania kamery, a Ty jeśli chcesz to ubierz sobie niemiecki Hełm i graj w Tetrisa przez kinecta. Dziękuje ! Dobranoc !

A Tobię życzę byś czekał/a 20 lat na moda wprowadzającego kamerę TPP. Dziękuję! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:
DziaDD napisał:

Ile to razy mało szlag mnie nie trafił gdy z kamerą TPP wchodziłem do ciasnych pomieszczeń i gów.. było widać a o pracy kamery już nie wspomnę. Skoro w grze ma być duza ilość pomieszczeń/budynków etc. jaki problem mają ludzie z kamerą FPP, inna by tylko wk***.... Swoją drogą, TES'a, czy Fallout'a zawsze ogrywałem z kamerą FPP.

Cieszę się, że kochasz FPP... chcesz za to Nobla ? REDzi mogliby chociaż dać możliwość przełączania kamery, a Ty jeśli chcesz to ubierz sobie niemiecki Hełm i graj w Tetrisa przez kinecta. Dziękuje ! Dobranoc !

Niepotrzebnie się unosisz. Wyraził swoją opinię. Osobiście chciałbym mueć możliwość przełączania się między trybami kamery. Ale FPP też mi nie przeszkadza. Zresztą, to będzie tylko kwestią czasu kiedy moderzy włączą się do akcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Tobię życzę byś czekał/a 20 lat na moda wprowadzającego kamerę TPP. Dziękuję! Dobranoc!

Szczęśliwi czasu nie liczą, a Tobie życzę wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:

A Tobię życzę byś czekał/a 20 lat na moda wprowadzającego kamerę TPP. Dziękuję! Dobranoc!

Szczęśliwi czasu nie liczą, a Tobie życzę wszystkiego dobrego :)

Wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • Nagle wszyscy gracze płaczą, że tpp nie zobaczą.                                Nie płacz graczu mój malutki, bo Ci bardzo wyjdą sutki.                      Wnet tpp zobaczyć możesz i ci Lara w tym pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po  raz kolejny (już milionowy) gracze pokazują jaką są rozwydrzoną bandą dzieciarów (bez względu na wiek). 

Otóż Maćkowi nie podoba się, że gra, którą ktoś robi nie ma widoku z trzeciej osoby i jest bardzo obrażony, bo przecież Maciek lubi taki widok. Skoro się nam Maciuś obraził, to teraz będzie pisał gdzie się da, jak bardzo cierpi i jak bardzo jest zawiedziony, ale już zupełnie pomija fakt, że gra (którą potrafi już tylko krytykować) zapowiada się na ABSOLUTNY SZTOS.

Zachowanie godne 8 latka (i to rozbestwionego).

Rozwiązania trudnej sytuacji Maćka:
1. Jak mi się nie podoba jakaś gra (czyli z 90% tytułów AAA), to nie zaprzątam nią sobie głowy - przemyśl to dobrze, będzie Ci lżej!
2. Maćku, a może jednak przekonasz się do widoku z pierwszej osoby? Spróbój chłopaku! Myślę, że w CP2077 zapowiada się na tyle fajnie, że (pomimo, że lubisz grać TYLKO w gry TPP(sic!)) i tak się będziesz dobrze bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego bólu ludzi. Twórcy zrobili grę z widokiem FPP jednak nigdy nie mówili że ta gra będzie w TPP. Więc w czym problem.

Mamy zupełnie to samo co chce dać Blizzard wypuszczając stare serwery pierwszej części WoWa. Przez tydzień ludzie szczęśliwi, ale potem są komentarze że muszą dodać część ułatwień co jest teraz w dodatkach ( bo nie kupie waszej gry) .  O_o

To samo w Cyberpunku teksty na forach jak nie dacie TPP to waszej gry nie kupie. Niech Redzi idą w zaparte w końcu to jest ich gra i ich wizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze tak. Jak ktoś nie grał nigdy w "papierowego CP" lub innych papierowych RPG to nigdy nie zrozumie dlaczego własnie widok FPP jest tak ważny dla odrywania ról w RPGach. To nie jest BG czy IWD czy PT, gdzie mimo, że były (są) to jedne z najlepszych pozycji RPG wydanych na przełomie lat 90-2000 to ze względu na pomysł samej gry zastosowano własnie w nich rzuty izometryczne a potem w kolejnych nowych pozycjach RPG widoki z 3 osoby. Osoby urodzone w latach 90 i pożniej tego raczej nie pojama nigdy ze wzgledu na brak wiedzy jak się rozwijał sysyetm RPG od papierowego do elektronicznego. Ja to śledzę jak i całą historię RPG od wczesnych lat 90 gdzie moja historia zayczna się z Diablo i Falloutem 1, BG i tak już do dzisiaj. Goście w takim wieku jak ja powinni widziec o co mi chodzi. To trzeba czuć i mieć to we krwi :) Ciekawe jak się przystosujecie, kiedy za może 10-15 lat wszystkie gry będa na VR czy HOLO? Warto aby osoby, które myślą, że wiedzą coś o RPG poznały całą jej filozofię i hisotirę może wtedy dojdzie do Was dlaczego wcielanie sie w dana rolę wymaga własnie FPP. To nie jest i nie ma być strzelanka na które teraz jest moda tylko najlepsza pozycja RPG jaka kiedykolwiek powstała w formie elektornicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renchar napisał:

Nie rozumiem tego bólu ludzi. Twórcy zrobili grę z widokiem FPP jednak nigdy nie mówili że ta gra będzie w TPP. Więc w czym problem.

Mamy zupełnie to samo co chce dać Blizzard wypuszczając stare serwery pierwszej części WoWa. Przez tydzień ludzie szczęśliwi, ale potem są komentarze że muszą dodać część ułatwień co jest teraz w dodatkach ( bo nie kupie waszej gry) .  O_o

To samo w Cyberpunku teksty na forach jak nie dacie TPP to waszej gry nie kupie. Niech Redzi idą w zaparte w końcu to jest ich gra i ich wizja.

Ale ja ci powiem, że był news po wypuszczeniu pierwszego renderowanego trailera jeszcze przed premierą Wiedźmina 3, w którym było opisane, że twórcy jeszcze nie są pewni co do tego jaki widok kamery będzie. Myśleli nawet nad rozwiązaniem z Deus Ex (przełączanie się kamery przy osłonach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to ja też bym wolał widok FPP, ale twórcy zdecydowali się na taki, swoje powody mieli - nie zmienia to mojego podejścia do samej gry. Strasznie głupie jednak wydaje mi się to mówienie, że "powinni dać nam wybrór!". Gry, które taki wybór oferują to margines (i najczęściej wychodziło to po prostu źle), a idąc takim tokiem rozumowania, przy zapowiedzi powiedzmy kolejnego Call of Duty gracze powinni się domagać widoku TPP, bo przeciez powinni mieć wybór. Albo kolejne Uncharted (taki przykład, nie ważne czy będzie czy nie będzie) widoku FPP. Chore. Nigdy nigdzie nie powiedzieli, że będzie to gra TPP. Kiedyś mówili tylko, że nie została jeszcze podjęta w tym temacie ostateczna decyzja (to było niedługo po pierwszej zapowiedzi), a to że będzie wybór dopisali sobie gracze i były to tylko i wyłącznie spekulacje. Do gatunku RPG też widok z trzeciej osoby nie jest jakoś przypisany, więc nie wiem o co ten płacz. Taka jest wizja twórców - albo ci się podoba i grasz, albo ci się nie podoba i nie grasz. Nie wiem na jakiej podstawie część graczy uważa, że wybór widoku im się NALEŻY...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shu napisał:

Generalnie to ja też bym wolał widok FPP, ale twórcy zdecydowali się na taki, swoje powody mieli - nie zmienia to mojego podejścia do samej gry. Strasznie głupie jednak wydaje mi się to mówienie, że "powinni dać nam wybrór!". Gry, które taki wybór oferują to margines (i najczęściej wychodziło to po prostu źle), a idąc takim tokiem rozumowania, przy zapowiedzi powiedzmy kolejnego Call of Duty gracze powinni się domagać widoku TPP, bo przeciez powinni mieć wybór. Albo kolejne Uncharted (taki przykład, nie ważne czy będzie czy nie będzie) widoku FPP. Chore. Nigdy nigdzie nie powiedzieli, że będzie to gra TPP. Kiedyś mówili tylko, że nie została jeszcze podjęta w tym temacie ostateczna decyzja (to było niedługo po pierwszej zapowiedzi), a to że będzie wybór dopisali sobie gracze i były to tylko i wyłącznie spekulacje. Do gatunku RPG też widok z trzeciej osoby nie jest jakoś przypisany, więc nie wiem o co ten płacz. Taka jest wizja twórców - albo ci się podoba i grasz, albo ci się nie podoba i nie grasz. Nie wiem na jakiej podstawie część graczy uważa, że wybór widoku im się NALEŻY...  

Nie wiem jak w tych nowszych ale w takim Modern Warfare 2 na konsoli jak robiłem grę to mogłem dać widok TPP 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wiele postów na temat FPP i TPP - na tym forum, jak i na innych. Wyciągnąłem z nich dwa wnioski:
1. Zarówno osoby broniące widoku FPP, jak i TPP przedstawiają swoje opinie, które tak naprawde są subiektywna, jako coś obiektywnego i niepodważalnego, a każdego kto ma inne zdanie traktują (łagodnie mówiąc) z góry.
2. Coś co "można wyczytać pomiędzy wierszami" w wypowiedziach osób broniących FPP: FPP, super, mogę grać, lubię i wolę. Ale, że co? Że są jacyś ludzie, którzy nie mogą grać w FPP, bo ich organizm źle na ten widok reaguje, jakieś bóle głowy, zawroty głowy, nudności (i co tam jeszcze sobie ubzdurali?), a co mnie to obchodzi. Jeszcze wymyślili sobie jakiś wybór pomiędzy FPP a TPP, niech spadają, mnie taki wybór niepotrzebny, bo JA mogę grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować