Zaloguj się, aby obserwować  
fanfilmu_pl

Grafika 3D

304 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2008 o 22:24, Shelazar napisał:

Z okularami będzie efekt 3D - Góry.

a ja takie w miare głupie pytanie...
Gdzie takie okularki można dostać? Miałem kilka obrazków na kompie (nie swoich) 3D ale nie miałem okularków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 07:45, peryfraz napisał:

> Z okularami będzie efekt 3D - Góry.
a ja takie w miare głupie pytanie...
Gdzie takie okularki można dostać? Miałem kilka obrazków na kompie (nie swoich) 3D ale
nie miałem okularków...


dołączam się do pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 07:45, peryfraz napisał:

> Z okularami będzie efekt 3D - Góry.
a ja takie w miare głupie pytanie...
Gdzie takie okularki można dostać? Miałem kilka obrazków na kompie (nie swoich) 3D ale
nie miałem okularków...



W kinie po seansie czasami nie zbierają, ewentualnie do niektórych książek (ja mam taką o kotach) i dziecięcych gazet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2008 o 18:34, Shelazar napisał:

W kinie po seansie czasami nie zbierają, ewentualnie do niektórych książek (ja mam taką
o kotach) i dziecięcych gazet.


Chodzi o te wielkie kina 3D? Mój kolega przez przypadek zapomniał się i nie oddał okularów, myślałem że zaraz na przesłuchanie trafi... Jeśli chodzi Ci o te okulary niebiesko czerwone, to nigdy nie widziałem w kinie takowych. a z tymi gazetami dziecięcymi... dawno nie widziałem, a szczerze powiem żę poluje już na takie coś od dwana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 22:39, Sareth14 napisał:

A oto moje dzieło ;p Tylko prosze nie mówcie że denne bo troche robiłem

Sama grafika jest całkiem niezła. Oczywiście nie jest perfekcyjna, ale Rzymu nie zbudowano w jeden dzień ;) Miecz mi się podoba i jest fajnie wbity w ziemię. Tak naprawdę jedyne co mnie kłuje strasznie w oczy to ochydna wg. mnie tekstura podłogi :/
Ale tym niemniej praca zasługuje na plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 22:39, Sareth14 napisał:

A oto moje dzieło ;p Tylko prosze nie mówcie że denne bo troche robiłem


Podloga zbyt blyszczaca, a miecz zbyt matowy ;)
Przydala by sie jakas bump mapa na mieczyk zeby powierzchnia byla lekko nierowna (jakby mial by bardziej sredniowieczny) albo wiekszy polysk jakby to mial byc miecz srebrny.
Podloga przesadnie polyskliwa.
Przydalby sie cien dla miecza, ale sam model calkiem calkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki program? Zakładając, że 3ds max, będę posługiwał się pojęciami właśnie z tego softu ;-)
Podłoga to sama tekstura, czy material, który zrobiłeś sam, bawiąc się choćby bump-mapkami?
Jeżeli to nie tekstura - rozumiem, że dałeś jedno źródło światła?
Material na miecz troszku, no powiem, ssie - przy odrobinie pracy będzie wyglądał porządnie :) Rączka bardzo, ale to bardzo mi się podoba - jak ją wykonałeś?
Sposób wbicia miecza w podłoże jest bardzo ... hm. Naturalny. Nie wygląda jakoś sztucznie, tylko jakby ktoś naprawdę go tam wbił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program to oczywiście blender ;p Hmm spodziewałem się że będziecie trochę bardziej na Nie, ale jesteście całkiem na tak i za to dziękuje.I jest problem bo musiałem przeinstalować blendera i mi usunęło plik z mieczem więc nie mogę zrobić poprawek :/.A ta rączka to musiałem trochę kombinować ale się udało, szczególnie musiałem kombinować z tym czymś brązowym na niej ;).Ta podłoga jest trochę ''''szpetna'''' ale trudno mi było znaleźć jakie kolwiek tekstury więc jak ktoś ma jakąś stronę od tekstur to bym prosił o link.A i podkreślam że jestem początkujący :) Dzięki za pozytywny komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 07:45, peryfraz napisał:

> Z okularami będzie efekt 3D - Góry.
a ja takie w miare głupie pytanie...
Gdzie takie okularki można dostać? Miałem kilka obrazków na kompie (nie swoich) 3D ale
nie miałem okularków...


Jeżeli pytanie nadal aktualne to zajrzyj chociażby na Allegro. Nie podam bezpośrednich linków bo będzie, że reklama, ale na aukcjach aż roi się od takich zabawek. Poza tym grosze kosztują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2009 o 20:42, Doktor14 napisał:

Jeżeli pytanie nadal aktualne to zajrzyj chociażby na Allegro. Nie podam bezpośrednich
linków bo będzie, że reklama, ale na aukcjach aż roi się od takich zabawek. Poza tym
grosze kosztują...

Poza tym mogę sobie kupić pare sztuk więcej i sprzedać...

Zastanowię się nad tym, pogadam z tatą i takie tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrze (a raczej jego oświetlona część) wygląda już naprawdę dobrze - reszta już przeciętnie. Ale cóż, to już wina blendera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować