Zaloguj się, aby obserwować  
Kuaczor

Polanie II - temat ogólny

32 postów w tym temacie

Zakładam temat o wspaniałej grze ,, Polanie II''''
Jest to jeden z najlepszych rtsów , i na dodatek jest Polskiej produkcji!( Moge z dumą ztwierdzić, że jest lepszy od Warcrafta 3!)

I odrazu moje pytanie - czy można gdzieś jeszcze kupić Polanów 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polanie II, taki śmieszny tytuł, zniechęcił mnie nieco. Ale dostałem grę na urodziny więc zagrałem. I co powiem?? Gra jest świetna! Momentami nawet lepsza od Warcrafta 3 i innych takich RTS''ów... Bardzo fajnie wykonana, graficzka taka sobie, muzyka wcale nie gorsza, a grywalność... mmm... miodzio! Polecam zakup, nie z tej racji, że to polska gra! Polecam, bo jest tego warta! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 16:36, Szympek napisał:

Zakładam temat o wspaniałej grze ,, Polanie II''''
Jest to jeden z najlepszych rtsów , i na dodatek jest Polskiej produkcji!( Moge z dumą ztwierdzić,
że jest lepszy od Warcrafta 3!)


Tak, to naprawdę świetna gra. To budowanie osady.. Ach, jeszcze mi się łezka w oku kręci :) Albo ten tekst wypowiadany śmiesznym dziecięcym głosikiem "Mamy nową krówkę!" (czy jakoś tam :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polanie II phi fajna gierka nie raz przegrałem nad nią noc ale nie twierdzicie że jest lepsza od WIII to poprostu śmieszne niechce nikogo obrazić to jest moje zdanie wy macie prawo do swojego gierka jest ok tylko jakoś nie miała za dobrej sprzedaży:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Polanie II są zbyt ,,kameralni". Wolę RTSy z większą ilością jednostek. Ale ten pomysł ze zbieraniem surowca(mleka), który mi odrazu skojarzył się z Comand and Conquer ,nieźle mnie rozśmieszył:). To niezła gra, ma kilka pomysłów które przydałyby się w innych grach, jak pomysł że ekwipunek zbierać może zwykły żołnierz(o ile oczywiście do niego pasuję). Ma też świetne teksty łowców! Tyle że o ile wiem na zachodzie średnia ocen wynosiła chyba 66% lub coś koło tego. Dziwne bo ja nawet teraz dałbym jej przynajmniej 8 ewentualnie 7+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2006 o 17:08, Maxtreme napisał:

gierka jest ok tylko jakoś nie miała za dobrej sprzedaży:/

Ponieważ warcrafta III stworzył blizzard a nie polskie studio przez któr ekochani polanie mieli mały rozgłos
a po drugie, w ta gre powinni grać tylko polacy boto jest gra o ich narodzie, żaden niemiec czy amerykaniec nie poczuje tej grywalności, tylko POLAK:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie o tym mówiłem tylko niechcący zapomniałem tego napisać i niechciałem zaśmiecać kolejnym postem:D.Moim zdaniem gra mogła mieć większą sprzedaż gdyby znalazła zagranicznego dystrybutora(dobrego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 17:38, Maxtreme napisał:

właśnie o tym mówiłem tylko niechcący zapomniałem tego napisać i niechciałem zaśmiecać kolejnym
postem:D.Moim zdaniem gra mogła mieć większą sprzedaż gdyby znalazła zagranicznego dystrybutora(dobrego).

ale i tak wiekszą satysfakcje daje gra Polakom niż innemu kraju, niema to jak gra swoim własnym narodem:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a no tak sorrki zamuliło mnie nie wiedziałem o co ci chodzi,no tak przecież amerykanin przeciętny nie będzie odkrywał dawnej naszej kultuty i religii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 17:46, Blackgoat napisał:

Zapomniałem dodać że w menu leci fajny baśniowy kawałek. Ale ogólnie gdzie tam jakiemuś Azerothowi
do krainy Polan;).

powinien jakiś produzenc zrobić WoP
World of Polan:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 17:54, Sebacom napisał:

> Zapomniałem dodać że w menu leci fajny baśniowy kawałek. Ale ogólnie gdzie tam jakiemuś
Azerothowi
> do krainy Polan;).
powinien jakiś produzenc zrobić WoP
World of Polan:]


ta tylko ciekawe kto by to kupował:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 17:46, Maxtreme napisał:

ano tak przecież amerykanin przeciętny
nie będzie odkrywał dawnej naszej kultuty i religii

A czemu by nie? Wydaje mi się że Światowid, Perun i reszta to równie ciekawe bóstwa jak w innych mitologiach. A ,,bestiariusz" jak mniemam też mamy niezły. Ogólnie brakuje jakiegoś wysokobudżetowego filmu czy czegoś w tym stylu aby wypromować naszą kulturę i mitologię. Gra nie mogła wypić się poza niszę, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a znasz afrykańską mitologię na pamięć?Więc pomyśl że oni mają równie ciekawą co nasza no chociasz się ich kraj jest poniżany na świecie ale w to nie będę wchodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 16:36, Szympek napisał:

(...)

I odrazu moje pytanie - czy można gdzieś jeszcze kupić Polanów 2?

Wydaje mi się, że na stronie Topware można jeszcze zamówić Polan wysyłkowo, za niecałe 20 zł + koszty wysyłki. Jeśli cena Ci nie odpowiada, możesz poszukać po sklepach internetowych, może znajdziesz taniej.
Niestety, coś za coś - ta wersja za 20 zł posiada bardzo okrojoną instrukcję w stosunku do wcześniejszej - 30 stron łącznie z okładką (z tego, co wyczytałem na wecu, w wersji pierwotnej była ponad 2x grubsza), co oznacza m. in. brak opisów jednostek, budynków i potworów - tylko podstawowe informacje dotyczące sterowania, instalacji etc.
Mi w Polanach bardzo brakuje zróżnicowania - nie mogli panowie z RP stworzyć drugiej nacji składającej się z potworków lub sług Kościeja?
Wbrew pozorom, gra ukazała się poza granicami Polski pod tytułem Knightshift i Once upon a knight (za Atlantykiem ;)). A największą popularność zyskała w ... Niemczech :),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 17:59, Maxtreme napisał:

a znasz afrykańską mitologię na pamięć?Więc pomyśl że oni mają równie ciekawą co nasza no chociasz
się ich kraj jest poniżany na świecie ale w to nie będę wchodził

A nas wychwala się pod niebiosa, co?;). Mitologii stworzonych przez różne kultury jest masa, zbyt dużo by wszystkie poznać. Chodziło mi o to że warto poznać coś nowego niż ciągle wałkowane tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować