Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield V - zawartość dostępna na premierę nieco okrojona w stosunku do innych gier DICE

9 postów w tym temacie

Zamiast poczekać i wydać gre kompletną wolą dać pół produkt, masy i tak będą łykać... Tak trudno brać przykład z CDP ? No ale nie $$$ > wszystko. Szkoda strzępić ryja, od 10 lat te same gry i te same zasady wydawania, choć zastanawia mnie co EA przygotuje zamist Premium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashans napisał:

Zamiast poczekać i wydać gre kompletną wolą dać pół produkt, masy i tak będą łykać... Tak trudno brać przykład z CDP ? No ale nie $$ > wszystko. Szkoda strzępić ryja, od 10 lat te same gry i te same zasady wydawania, choć zastanawia mnie co EA przygotuje zamist Premium?

Gorzej niz 10 lat temu ^^ Nawet BF1 byl bardziej rozbudowany i mniej zabugowany niz BFV... Prawda jest taka ze to juz druga beta i sa te same bledy.. Najgorsze jest jednak to ze ta gra jest bardzo srednia w stosunku nawet do BF1... Wiele osob odczuwa przemozny brak frajdy grajac.. Snajper jest niezwykle slaby jako klasa i zwykly szturmowiec moze go zdjac latwo... Mapy sa jakies male i ciasne, cos wydaja sie isc w kierunku CoDa... 2018 rok i dalej mamy 64 graczy? 18 lat temu byly gry w ktorych mozna bylo uzywac pojazdow wlatywac do okretow kosmicznych startujac z planety i walczyc z udzialem 100 zolnierzy... ^^

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jako Fana Battlefielda ta 5 to żenada. Oczywiście to tylko beta jest ograna, ale nikt mi nie pociśnie bzdur że w pełnej wersji będzie więcej pojazdów i broni. Całe UI to kpina, cała zawartość to okrojona wersja już okrojonej wersji BF1. Durny system odblokowania dodatków, serio jakaś waluta? Kto w DICE powiedział że świetnym rozwiązaniem będzie zmiana dodatków tylko w manu gry?;/

Aż się płakać chce jak każda kolejna gra powiela błędy BF1 i Battlefronta i nadal DICE nikogo nie słucha. Każda kolejna gra to spadek zawartości :/ smutne.

PS. Dodam że ilość graczy oraz SKALA samej potyczki to też jest pomniejszona, a czekanie na respawn to KATORGA. Nic dziwnego że jedną z zalet która jest w Codzie to szybki powrót do akcji. Tutaj trzeba trzymać kilka sekund przycisk aby można było wybrać punkt odrodzenia, gdzie też często czeka się z 5 sekund jeszcze.

Edytowano przez Kafar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście jaka wspaniała i nowoczesna jest cenzura w nowym battlefieldzie? Nie da się wpisać "white man" bo gra to zakropkuje. Czyli w nowej produkcji EA/Dice słowa "white man" są stawiane na równi z takim "Nazi", którego cenzura też jest bez sensu, skoro gra dzieje się w czasie drugiej wojny. Fajnie nie? :P Dodam tylko że wyrażenia takie "Asian man", czy "Black man" można sobie wpisywać ile się chce i cenzura tego już nie wyłapuje :D 

Coś czuje że będzie to ulubiona produkcja Serafina i spółki z gram.pl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

A widzieliście jaka wspaniała i nowoczesna jest cenzura w nowym battlefieldzie? Nie da się wpisać "white man" bo gra to zakropkuje. Czyli w nowej produkcji EA/Dice słowa "white man" są stawiane na równi z takim "Nazi", którego cenzura też jest bez sensu, skoro gra dzieje się w czasie drugiej wojny. Fajnie nie?  Dodam tylko że wyrażenia takie "Asian man", czy "Black man" można sobie wpisywać ile się chce i cenzura tego już nie wyłapuje  

Coś czuje że będzie to ulubiona produkcja Serafina i spółki z gram.pl. 

Wystarczy pisać "normal man" zamiast "white man" ;)

(sorry, nie mogłem się powstrzymać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak do to tej pory po 16 latach tylko dwa BF mi się nie podobały - Battlefield 2142 i Battlefield 1 ;s ten BF V zapowiada się dobrze mają, co poprawiać i dodawać w samą betę grałem więcej niż w te dwa wymienione tytuły, więc już jest dobrze ;).

Ps. Dziwne, że nikt nie narzekał na Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam gdzie było kilka broni i pojazdów xD a za to do tej pory ludzie w to grają bo nieraz widzę, że spokojnie można znaleźć serwer by pograć :D. (tak tak dodatek ale ni jak miał się do podstawki :P który miał swoje dodatki itd.)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TTBoS napisał:

Jak do to tej pory po 16 latach tylko dwa BF mi się nie podobały - Battlefield 2142 i Battlefield 1 ;s ten BF V zapowiada się dobrze mają, co poprawiać i dodawać w samą betę grałem więcej niż w te dwa wymienione tytuły, więc już jest dobrze ;).

Ps. Dziwne, że nikt nie narzekał na Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam gdzie było kilka broni i pojazdów xD a za to do tej pory ludzie w to grają bo nieraz widzę, że spokojnie można znaleźć serwer by pograć :D. (tak tak dodatek ale ni jak miał się do podstawki :P który miał swoje dodatki itd.)

 

Vietnam to było DLC i to jest istotne. Tym bardziej DLC do gry której podstawka toczyła się w zupełnie w innym okresie czasowym. Gdyby BF5 był DLC do BF4, idealnie by pasował, za 60 zł bym łyknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować