Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield V - nowy czat z dziwną cenzurą

11 postów w tym temacie

SlavicTrooper7 napisał:

Błąd w skrypcie = lawina hejtu bo EA.

Inne studia ruchanie w biały dzień, alfy za 9999$ = oh nic się stało.

@Dangerous95_PL 
Dziecko COD-a haha

Przepraszam cię bardzo, ale o jakim ty błędzie w skrypcie mówisz?

I też wypraszam sobie z góry próby nazwania mnie "dzieckiem CoD'a". W czerwcu po E3 uważałem BO4 za tragedię, Battlefield 5 wydawał mi się lepszą opcją. Dzisiaj, po tym jak zagrałem w betę BO4 (bo była za darmo a nie 9999$ jak ty to ująłeś) oraz w betę BF5 zmieniam zdanie. O ile BO4 to dla mnie wciąż tragedia i wycięcia trybu dla pojedyńczego gracza nie wybaczę w tym pułapie cenowym to to co EA oraz DICE robią z Battlefieldem to kompletna katastrofa. Cenzura czatu to tylko wisienka na torcie, który nam serwują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to BFV się zamienia w mmorpg? że mamy pisać i odgrywać role jakieś? :D niech wywala najlepiej ten czat to przynajmniej masę dzieci da sobie na wstrzymanie bo jeśli masz czas pisać podczas takiej rozgrywki lepiej zmień grę na tertris :D po to są czaty głosowe by szybko się komunikować z drużyną a nie zwykły i stary czat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak EA robi błąd w skrypcie, to strach o całą grę. :D swoją drogą w innym temacie napisałem już jak bardzo jest to dla mnie rozczarowanie. Widać nic nie słuchają po Battlefrontach i BF1 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować