Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja Shadow of the Tomb Raider - godne zwieńczenie trylogii

7 postów w tym temacie

Serio 720p na X1? Który mamy rok? :d ładnie zepchneli podstawkę w kąt... Fajna ocenka, na pewno pogram, siedzę teraz w domu i wszystko nadrabiam, na nowości też przyjdzie czas :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Serio 720p na X1? Który mamy rok? :d

Rok zachwalanego na lewo i prawo, konsolowego "4K gaming" na sprzętach, które natywnego 4K w 60fps przy wysokich detalach nie mają prawa, ani fizycznej możliwości udźwignąć XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Serio 720p na X1? Który mamy rok? :d ładnie zepchneli podstawkę w kąt... Fajna ocenka, na pewno pogram, siedzę teraz w domu i wszystko nadrabiam, na nowości też przyjdzie czas :d

Wtedy to już nie będą nowości 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem  Pierwsza scena po katastrofie helikoptera w jaskini. Kupiłem edycję Croftów z Season passem za 290 zł  jak za darmo. Niektórzy podstawki, za tyle mają. Grafika na XX i dźwięk Dolby Atmos OBŁĘD! ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, DzikiDzik2123 napisał:

Właśnie odpaliłem  Pierwsza scena po katastrofie helikoptera w jaskini. Kupiłem edycję Croftów z Season passem za 290 zł  jak za darmo. Niektórzy podstawki, za tyle mają. Grafika na XX i dźwięk Dolby Atmos OBŁĘD! ! 

Oj tam, dla mnie wszystko z tego roku to nowość, kwestia szerszej perspektywy, no 290 zł to ładna cena faktycznie, ja kupię podstawową, oszczędzamy na mieszkanie, więc żona by mnie zabiła xd

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Serio 720p na X1? Który mamy rok? :d ładnie zepchneli podstawkę w kąt... Fajna ocenka, na pewno pogram, siedzę teraz w domu i wszystko nadrabiam, na nowości też przyjdzie czas :d

 

Ściślej to 900p. Jest już analiza techniczna wersji konsolowych na Digital Foundry

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować