Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield V - autentyzm ważniejszy od szerszych możliwości wyboru

5 postów w tym temacie

" Najważniejsze jest jednak dla nas podejście z uwzględnieniem autentyczności - dodaje Gulotta. "

 

Buahahahahahahahahahhaha. Je**em i nie mogę wstać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak wyjdzie tryb single, tylko to mnie interesuje. Pograłem w betę, małe mapy, nie czuć broni, snajper słaby, a oni się odbiciami w podłodze podniecają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaa... ruda robo ninja inwalida i do tego pewnie lesbijka z kijem do krykieta. Na froncie angielskim. Super autentyczne.

Pomimo fatalnego pierwszego trailera i kiepskiego marketingu miałem duże nadzieje co do nowej gry ale po zagraniu w betę jednoznacznie mówię - NIE.

Popsuli rozwój broni. Ilość broni jest tragiczna. I patrząc na poprzednie gry - na premierę nie będzie raczej lepiej. Wprowadzili kredyty. Obstawiam że będzie je można kupić za kasę bo było że można płacić za kosmetykę. Co znaczy że można płacić za ulepszenia do bronii. Ta ilość map o której mówicie to chyba jakiś żart. Pewnie odwalą ten sam numer co w Battlefront gdzie było bodajże 4 mapy tylko podzielone na mniejsze sekcje i sprzedali to jako więcej map. Czyli np w conquest albo operacji zagramy na całej mapie a reszta trybów będzie na fragmentach ale każdy fragment policzą jako osobna mapa. Samoloty są najgorsze w całej serii. Ulepszenie samolotów też. Pojazdów jak na lekarstwo. 

Są w zasadzie 2 ulepszenia. Można wznosić worki z piaskiem itp co sprawia że nie ma takiego problemu z brakiem osłon i strzelanie jest całkiem OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować