Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa gra Blizzarda nastawiona na akcję i kooperację?

7 postów w tym temacie

A może po prostu chodzi o Campaign/Story mode do Overwatcha? Oczywiście z trybem co-op i lepszą AI (żeby doświadczeni gracze też mieli zabawę). Fani ciągle o to trują. Zważywszy na skalę przedsięwzięcia mówiąc o "nowym projekcie" wcale tu nie wyolbrzymiają :)

PS: Bla bla, dawać Warcraft IV!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrobią grę w stylu Diablo I lub Diablo II to będe im naprawdę kibicował. Jeśli jednak chcą robić kolejną kreskówkę dla nastolatków to mam ich w głębokim poważaniu. Kiedyś mieli taki klimat i TAKĄ klasę, że głowa mała, a potem... nawet nie wiem co się z nimi stało. Żal po prostu patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Khalid napisał:

Jeśli zrobią grę w stylu Diablo I lub Diablo II to będe im naprawdę kibicował. Jeśli jednak chcą robić kolejną kreskówkę dla nastolatków to mam ich w głębokim poważaniu. Kiedyś mieli taki klimat i TAKĄ klasę, że głowa mała, a potem... nawet nie wiem co się z nimi stało. Żal po prostu patrzeć.

E tam pewnie jak wydadzą odświeżone Diablo 2 to będzie płacz że bez klimatu jak przy SC bo tekturki nie są już rozpikselowanym gównem tylko wyglądają tak jak chcieli tego od początku artyści. W sumie gdyby klimat był jedynym problemem Diablo 3 to byłaby to dobra gra, niestety tam nic nie działa jak powinno xD

Tak patrząc na ten opis o grze akcji pod kooperacje to można pociągnąć pod każdą ich grę nawet strategie xD

2 godziny temu, KadwaO napisał:

Patrząc, że seria diablo zaczyna umierać, sądzę, że chodzi o nową grę z tego uniwersum.

Tylko 1/3 ofert pracy do niepowiedzianych projektów ma dopisek Diablo więc nie musi o Diablo 4 chodzić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety kreskowkowa grafika ma wiele sensu... po pierwsze taka grafika starzeje sie bardzo powoli i dzieki temu gra dluzej pozostaje ladna.. Po drugie taka grafika przechodzi przez cenzure i nawet malym dzieciom wolno grac w gry gdzie zabija sie ludzi tylko dlatego ze sa rozowi albo cos w tym rodzaju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować