Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer: Chaosbane na pierwszym zapisie rozgrywki

5 postów w tym temacie

Lokacje przepiekne.
>>
Modele ladne.
>>
Animacje znosne.
>>
Efekty skilli i spelli koszmarne.
Czyste, matematycznie rowne, swiecace sie jak psu jajca, totalnie niepasujace do uniwersum. Nawet w tak starej grze jak Dawn of War 2 efekty skilli byly o niebo lepsze i z pewnocia lepiej dopasowane do uniwersum.
Warhammer to nie D&D, nie ma kwiatkow, rusalek i swietlistej pieknej magii. Efekty powinny byc brudne, krwiste i ukazujace niesamowity wysilek jaki postac musi wlozyc w ich wykonanie. Tyczy sie to tez magii, ktora w swiecie Warhammera moze i jest potezna, ale rownie grozna dla samego maga jak jego wrogow...
A na tym gameplayu? Spam spelli, ktore nie robia nic, elfiak wyglada przy tym jakby byl na popoludniowej herbatce, zero wysilku. Z kolei wojak macha cleavem jak barbarzynca w diablo, a jego zbroja jest tak czysta, ze moznaby z niej jesc jak z talerza w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że w natłoku pojawiających się informacji można nie nadążyć za pewnymi newsami ale podawanie do wiadomości jakoby to miał być pierwszy zapis rozgrywki mija się z prawdą w momencie w którym gameplay hula już od dwóch tygodni. Pocieszę Was bo patrząc przez pryzmat tego newsa nie jesteście jedyni. Prośba na przyszłość o trochę więcej rzetelności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2018 o 16:24, MisticGohan_MODED napisał:

Bardzo przypomina DIII... jestem zainteresowany, ale oby tylko nie skończyło jak Martyr.

A co jest nie tak z "Martyr"?

Właśnie kupiłem i jest ok, przeszkadza mi tylko to, że zmiany wyposażenia można dokonać, chyba tylko przed misją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować