Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja gry Immortal: Unchained - pewne rzeczy po prostu do siebie nie pasują

3 posty w tym temacie

Najwyraźniej nie grałeś w demo, bo wtedy raczej byś nie liczył, że to będzie dobra gra - od razu było widać, że to będzie bieda z nędzą... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest całkiem niezła, takie coś na poziomie 6.5 bo wciąga i jest całkiem grywalna, ale wymaga jeszcze kilku patchy na balans. Twórcy współpracują z fanami, pytają co poprawić (chociaż jak na razie jedyny patch zrobił przeciwieństwo tego o co fani proszą, ale ma to być balansowane na dłuższą metę).

" strzelanie w debiutanckiej produkcji jest naprawdę przyjemne, ale nijak nie pasuje one do formuły opracowanej na potrzeby serii Dark Souls " - nieprawda. Strzelanie pasuje bardzo dobrze i jest zrobione w odpowiednim tempie. Jedyny problem to balans obrażeń, zasięgów broni itd.

Fabuła jest zrobiona na modłę dark souls - czyli jej nie ma. Są jakieś strzępki opisów w przedmiotach losowo znajdowanych na przeciwnikach, mamy niby jakiś konkretny cel do wykonania ale ciężko z tego sklecić logiczną całość. Chociaż nie oszukujmy się. Czy ktokolwiek z was rozumiałby fabułę dark souls gdyby nie godziny siedzenia na wiki i czytania historii postaci posklejanych z kilkunastu przedmiotów, z czego połowy z nich pewnie nawet w grze nie zebraliście?

" głupiutkie SI wrogów " - no tak, bo przecież w dark souls byli tacy mądrzy...

" amunicji w Immortal: Unchained jest jak na lekarstwo " - prawda, ale zostanie to naprawione w ramach balansowania gry.

Wada: cena. Ta gra jest warta może z 80zł. Ale nie 180...

No i ja zgubiłem się na etapie dżungli błądząc kilka godzin, aż w końcu na yt znalazłem gameplay który przypomniał mi którędy wchodziło się do lokacji (okazało się, że przechodząc poziom 5 razy w kółko po zabiciu bossa za każdym razem przegapiałem jedną ciemną drabinę która stanowiła jedyną drogę wyjścia z lokacji do huba).

P.S. Gra zaliczyła przeciętny, żółty start na steam ze średnią ocen 63% a teraz dobiła do 71% i jest już niebieska. Gracze się do niej przekonali i uważam, że ocena z recenzji jest nieco zaniżona. Dajcie grze szansę i w razie czego zróbcie zwrot jak was znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować