Gram.pl

Twórcy tłumaczą brak kampanii w CoD: Black Ops IV. Seria potrzebowała zmian

7 postów w tym temacie

Ja odpadam, już na dobre, ale nie z powodu kampanii w którą grałem raz w życiu w BO1. Kończę z Codem ze względu na ten frajerski Battle Royal  którego już nawet Infinite Warfare wciska na przyszły rok. Wszystko się czasem kończy. Byłem z tą grą od 11 lat codziennie. Grałem w każdą część rok w rok. Kupowałem preordery nawet jak był największy hejt Ghost, IW, BO3, AW w te crapy też grałem z zacisnietymi zębami. Jednak battle royala nie zaniosę. Mało jest takich gier które mnie odrzucają na samą myśl, ale każdy br, z tym frajerem Fortnite przyprawia mnie o myśli mordercze. Nie napiszę  co o nich dosłownie myślę, bo jestem już po banie na gram.pl ale życzę im wszystkiego najgorszego co tylko mogłoby się przytrafić tym arcydzieło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No skoro BO3 to juz byl szrot w singlu, to moze i lepiej. Ale ciekawe ze ten sam singiel sie nie sprawdza, a multi i zombie juz tak xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze miałem wrażenie, że Black Opsy były pod względem kampanii jednymi z najlepszych odsłon serii... Nie licząc pewnych głupotek z BOII, to jedynka i trójka były naprawdę dobre, więc nie wiem dlaczego rezygnować z czegoś, co fajnie się ogrywało.

Z drugiej strony z kolei w przypadku takiego Battlefield III czy COD Infinite Warfare pominąłem fabułę i od razu rzuciłem się do multi, więc nie wiem od czego może to zależeć. Może zwyczajnie lepiej mieć wybór i jednak tę krótką i efektowną kampanię podrzucać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się