Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony zapowiedziało "nową" konsolę - PlayStation Classic

10 postów w tym temacie

„PlayStation Classic będzie o 80% mniejsze pod względem objętości od oryginału, przy czym o 45% węższe na bokach.”

Pani Kasiu, jak Pani wyliczyła to z informacji: „45% smaller than original Playstation”???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colidor napisał:

„PlayStation Classic będzie o 80% mniejsze pod względem objętości od oryginału, przy czym o 45% węższe na bokach.”

Pani Kasiu, jak Pani wyliczyła to z informacji: „45% smaller than original Playstation”???

Idąc tym tropem napisałbym jeszcze, że krótkie kable do tych padów dali. Możecie to zobaczyć na tym filmiku 0:25   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie obecnie podane gry nie powalają. Wiekszość potrzebnych mi klasyków wydanych na PSX mam w wersjach cyfrowych na PS3, lub ich odpowiedniki na PS4 (FFV, FF VI, FF VII, FF IX - czy kiedykolwiek wydadzą FF VIII???? - Legend of Dragoon, Wild Arms, Spyro, Crash, Vagrant Story i jeszcze parę innych), więc jakikolwiek zestaw gier w edycji Classic Mini nie robi na mnie większego wrażenia. Tak więc dziękuję, ale nie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terem napisał:

Poproszę tylko Legend of Dragoon i więcej mi nie trzeba.

Ja Legend of Dragoon kupiłem sobie z amerykańskiego PS Store i pykam na PS3 :) Raptem 10$ dałem, więc uważam to za bardzo dobry deal, patrząc na to, jakie ceny osiągają oryginalne płytki PSX na aukcjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, grają na nostalgii, grają... To i na mojej się im udało. ? Mimo tego to trochę za mało, bo mam mieszane uczucia. Przydałoby się więcej gier (lub możliwość rozszerzenia), choć i tak nie wiadomo jakie jeszcze się pojawią. Ridge Racer Type 4 i Tekken 3 kuszą (FFVII nie. Dlaczego? Bo niedługo wyjdzie na XBO), ale czekam na kolejne tytuły. I lepiej, żeby nie popełnili tego samego błędu, co Nintendo, bo jeśli mam polować na ostatnie sztuki po zawyżonych cenach to wolę odwiedzić pobliskie lombardy i kupić PSOne/PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalfein napisał:

PSX jak PSX, ale wydaje mi się że taki PS2 classic to byłby prawdziwy hit.

Biorąc pod uwagę fakt, że gry na PS2 wydawane były już na płytach DVD, a więc pojemność gier wahała się od 1 do 4,5 GB, podejrzewam, że PS2 Classic miałoby preinstalowane max. 10 gier. A przy ogromie tytułów wybitnych na tę maszynkę cieżko byloby zadowolić jakiegokolwiek fana... To raczej nie przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować