Zaloguj się, aby obserwować  
KoNiO5200

Sacrifice

1 post w tym temacie

Siema, szukam chętnych do gry w ten świetny aczkolwiek nieco zapomniany tytuł. Jest międzynarodowy serwer na discordzie, i gra kilka osób, ale zawsze to im więcej tym lepiej. Dla tych co nie wiedzą, sprawdźcie sobie na gry online. Gra diametralnie różni się w kampanii i multi, mam duże doświadczenie, mogę pomóc kogoś nauczyć gry ( była skomplikowana w czasach swojej premiery, temu nie odniosła sporego sukcesu ) to chyba pierwsza swego rodzaju gra typu MOBA. Jesteś magiem, wybierasz jedną z 5 szkół magii, używasz potężnych zaklęc ofensywnych i defensywnych, oraz przywołujesz jednostki do walki. W grze są dwie waluty, mana i dusze, bez many nie zrobisz NIC, a dusze służą do tworzenia swojej armii. Wraz z wbiciem kolejnego poziomu, otrzymujesz nowe zaklęcie i nową jednostkę do przywołania, im potężniejsze potwory, tym kosztują więcej dusz. 

Musisz umieć kontrolować mapę, zarządzać armią i umiejętnie korzystać z czarów. Prosze pisać do mnie na priv, lub pobrać Discord i wbić na serwer Sacrifice. Są dwa serwery, ale tylko na jednym ludzie grają, ten z czerwoną ikoną duszy. Mój nick na serwerze to Screamo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować