Gram.pl

THQ Nordic nabyło prawa do marki Alone in the Dark

5 postów w tym temacie

Wreszcie ktoś odkopuje zapomniane trupy, yyy... znaczy ożywia świetne tytuły sprzed lat. A mówiąc poważnie - nie mogę się doczekać, aż coś się wreszcie ruszy w temacie Kingdoms of Amalur. Chociaż za ożywienie Test Drive Unlimited też bym się nie pogniewał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nadal mam wielkie obawy... Obawiam się, że THQ Nordic ma zamiar wyciągnąć z każdego z tych świetnych IP trochę grosza, wypuści mniejsze lub większe crapy i będzie się zgadzało.

Nie mniej jednak i tak kibicuję, bo z wielu z tych świetnych serii można stworzyć genialny segment AA, którego aktualnie brakuje między indykami i "triple ejem". Na to liczę. Wrócilibyśmy tym samym do czasów "małych hitów" ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie mam zaufanie do THQ, szczególnie do, niestety nie istniejącego już, oddziału amerykańskiego, który zazwyczaj wypuszczał co najmniej dobre gry. Do teraz pamiętam jak pracownicy któregoś ze studiów pod ich skrzydłami mówili że jest im dobrze bo THQ nie naciska i daje tyle czasu ile naprawdę twórcy potrzebują. Moim zdaniem bardzo dobrze obrali cel na odświeżenie/przywrócenie starych dobrych marek i jeśli to zrobią naprawdę dobrze, z poszanowaniem, to może być strzał w 10.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się